GravityView 2.8.1 - en to nl_NL translation catalogue (799 entries)

en: Could not activate the %s Extension; GravityView is not active.
nl_NL: Kon de %s-extensie niet activeren; GravityView is niet actief.

en: The %s Extension requires GravityView Version %s or newer.
nl_NL: De %s-extensie vereist GravityView versie %s of nieuwer.

en: The %s Extension requires PHP Version %s or newer. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
nl_NL: De %s-extensie vereist PHP-versie %s of nieuwer. Vraag je host om de PHP van je server bij te werken.

en: The %s Extension is not compatible with this version of GravityView. Please update the Extension to the latest version.
nl_NL: De %s plugin is niet compatible met deze versie van GravityView. Update naar de laatste versie van GravityView.

en: License Details:
nl_NL: Details licentie:

en: Access your GravityView account
nl_NL: Toegang tot je GravityView-account

en: This development site does not count toward license activation limits
nl_NL: Deze ontwikkelingssite telt niet mee voor de activatielimieten van de licentie

en: License level: %s
nl_NL: Licentieniveau: %s

en: Activations: %d of %s sites
nl_NL: Activaties: %d van %s sites

en: Renew on: %s
nl_NL: Vernieuwen op: %s

en: Upgrades available:
nl_NL: Upgrades beschikbaar:

en: Get access to Extensions
nl_NL: Krijg toegang tot extensies

en: Get access to Entry Importer and other Premium plugins
nl_NL: Krijg toegang tot Entry Importer en andere premium plugins

en: There was an error processing the request.
nl_NL: Er was een fout bij het verwerken van het verzoek.

en: Could not deactivate the license. The license key you attempted to deactivate may not be active or valid.
nl_NL: Kon de licentie niet deactiveren. De licentiesleutel die je probeerde te deactiveren is misschien niet meer actief of geldig.

en: The license key is valid, but it has not been activated for this site.
nl_NL: De licentiesleutel is geldig, maar is niet geactiveerd voor deze site.

en: Invalid: this license has reached its activation limit.
nl_NL: Ongeldig: deze licentie heeft de activatielimiet bereikt.

en: You can manage license activations %son your GravityView account page%s.
nl_NL: Je kunt activaties van je licentie beheren %sop je GravityView-accountpagina%s.

en: The license has been deactivated.
nl_NL: De licentie is gedeactiveerd.

en: The license key is valid and active.
nl_NL: De licentiesleutel is geldig en actief.

en: The license key entered is invalid.
nl_NL: De licentiesleutel is ongeldig.

en: Invalid license key.
nl_NL: Ongeldige licentiesleutel.

en: This license key has been revoked.
nl_NL: De licentiesleutel is ingetrokken.

en: This license key has expired. %sRenew your license on the GravityView website%s to receive updates and support.
nl_NL: Deze licentiesleutel is verlopen. %sVernieuw je licentie op de GravityView website%s om updates en ondersteuning te ontvangen.

en: You don't have the ability to edit plugin settings.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om plugin-instellingen te bewerken.

en: Verifying license&hellip;
nl_NL: Licentie verifiëren&hellip;

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Verify License
nl_NL: Licentie verifiëren

en: Deactivating license&hellip;
nl_NL: Licentie deactiveren&hellip;

en: Check License
nl_NL: Licentie controleren

en: You are not allowed to view this content.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om deze inhoud te bekijken.

en: Embed Entry %d
nl_NL: Inzending %d invoegen

en: This entry will be displayed as it is configured in View %d
nl_NL: Deze inzending zal worden getoond zoals het is geconfigureerd in weergave %d

en: This will look better when it is embedded.
nl_NL: Dit ziet er beter uit als het ingevoegd is.

en: Styles don't get loaded when being previewed, so the content below will look strange. Don't be concerned!
nl_NL: Stijlen worden niet geladen in het voorbeeld, dus de inhoud hieronder zal er vreemd uitzien. Maak je geen zorgen!

en: Disapproved the Entry for GravityView
nl_NL: Inzending geweigerd voor GravityView

en: Approved the Entry for GravityView
nl_NL: Inzending goedgekeurd voor GravityView

en: You can only see this message because you are able to edit this View.
nl_NL: Je kunt dit bericht alleen zien, omdat je deze weergave mag bewerken.

en: Edit Entry
nl_NL: Inzending bewerken

en: Single Entry
nl_NL: Enkele inzending

en: Multiple Entries
nl_NL: Meerdere inzendingen

en: Add fields to %s
nl_NL: Velden aan %s toevoegen

en: GravityView Settings
nl_NL: GravityView instellingen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: If you delete then re-install GravityView, it will be like installing GravityView for the first time.
nl_NL: Als je GravityView verwijdert en daarna opnieuw installeert, lijkt het net alsof je GravityView voor de eerste keer installeert.

en: Delete all Views, GravityView entry approval status, GravityView-generated entry notes (including approval and entry creator changes), and GravityView plugin settings.
nl_NL: Alle goedkeuringsstatussen van Views, GravityView, met GravityView gegenereerde itemnotities (inclusief veranderingen in goedkeuring en itemauteur), en GravityViews plugin-instellingen verwijderen.

en: I am going to continue using GravityView
nl_NL: Ik ga door met het gebruik van GravityView

en: I no longer need GravityView
nl_NL: Ik heb GravityView niet langer nodig

en: The plugin doesn't work
nl_NL: De plugin werkt niet

en: I found a better plugin
nl_NL: Ik heb een betere plugin gevonden

en: What plugin you are using, and why?
nl_NL: Welke plugin gebruik je en waarom?

en: Other
nl_NL: Anders

en: There was an error sharing your feedback. Sorry! Please email us at support@gravityview.co
nl_NL: Er was een fout bij het delen van je feedback. Sorry! E-mail ons via support@gravityview.co

en: Why did you uninstall GravityView?
nl_NL: Waarom heb je GravityView verwijderd?

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Please share your thoughts about GravityView
nl_NL: Deel je gedachten over GravityView met ons

en: How likely are you to recommend GravityView?
nl_NL: Hoe waarschijnlijk is het dat je GravityView aanraad?

en: Please follow up with me about my feedback
nl_NL: Neem contact met me op over mijn feedback

en: Send Us Your Feedback
nl_NL: Stuur ons je feedback

en: Thank you for using GravityView!
nl_NL: Bedankt voor het gebruik van GravityView!

en: Your feedback helps us improve GravityView. If you have any questions or comments, email us: support@gravityview.co
nl_NL: Je feedback helpt ons GravityView te verbeteren. Als je nog vragen of opmerkingen hebt, e-mail ons: support@gravityview.co

en: Delete all GravityView content and settings
nl_NL: Alle GravityView-inhoud en -instellingen verwijderen

en: Uninstall %s
nl_NL: Verwijder %s

en: Update Settings
nl_NL: Instellingen bijwerken

en: Your GravityView license %s. This means you&rsquo;re missing out on updates and support! %sActivate your license%s or %sget a license here%s.
nl_NL: Je GravityView-licentie %s. Dit betekent dat je geen updates en ondersteuning ontvangt! %sActiveer je licentie%s of %skoop je licentie hier%s.

en: Inactive License
nl_NL: Inactieve licentie

en: Expired License
nl_NL: Verlopen licentie

en: Invalid License
nl_NL: Ongeldige licentie

en: is invalid
nl_NL: is ongeldig

en: is inactive
nl_NL: is inactief

en: Activate your license key below.
nl_NL: Activeer je licentiesleutel hieronder.

en: has not been activated
nl_NL: is niet geactiveerd

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: Enter the license key that was sent to you on purchase. This enables plugin updates &amp; support.
nl_NL: Vul de licentiesleutel in die naar je is verstuurd tijdens je aankoop. Dit schakelt plugin-updates &amp; ondersteuning in.

en: Support Email
nl_NL: E-mail ondersteuning

en: In order to provide responses to your support requests, please provide your email address.
nl_NL: Om reacties te geven op je ondersteuningsaanvragen, moet je je e-mailadres opgeven.

en: Show Support Port?
nl_NL: Toon ondersteuningsportaal?

en: The Support Port looks like this.
nl_NL: Het ondersteuningsportaal ziet er zo uit.

en: The Support Port provides quick access to how-to articles and tutorials. For administrators, it also makes it easy to contact support.
nl_NL: Het ondersteuningsportaal biedt snelle toegang tot how-to artikelen en tutorials. Voor beheerders is het makkelijk om contact op te nemen met de ondersteuning.

en: Show the Support Port on GravityView pages?
nl_NL: Toon het ondersteuningsportaal op GravityView-pagina's?

en: No-Conflict Mode
nl_NL: Geen conflict-modus

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on GravityView admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
nl_NL: Zet dit op AAN om te voorkomen dat vreemde scripts en stijlen worden uitgevoerd op GravityView admin pagina's en het verminderen van conflicten met andere plugins en thema's.

en: If your Edit View tabs are ugly, enable this setting.
nl_NL: Als je weergave bewerken-tabs lelijk zijn, schakel dan deze instelling in.

en: REST API
nl_NL: REST-API

en: Enable View and Entry access via the REST API? Regular per-View restrictions apply (private, password protected, etc.).
nl_NL: Toegang tot View en itemweergave verlenen via de REST-API? Gebruikelijke restricties per View zijn van toepassing (privé, met een wachtwoord beveiligd, etc.).

en: If you are unsure, choose the Disable setting.
nl_NL: Weet u het niet zeker, selecteer dan de instelling Uitschakelen.

en: Become a Beta Tester
nl_NL: Word een beta-tester

en: Show me beta versions if they are available.
nl_NL: Toon me beta-versies als deze beschikbaar zijn.

en: You will have early access to the latest GravityView features and improvements. There may be bugs! If you encounter an issue, help make GravityView better by reporting it!
nl_NL: Je zult vroegtijdige toegang hebben tot de nieuwste GravityView functies en verbeteringen. Er kunnen bugs zijn! Als je problemen ondervindt, help ons GravityView dan beter te maken door het te rapporteren!

en: You are running GravityView version %s
nl_NL: Je draait GravityView versie %s

en: The license key you entered has been saved, but not activated. Please activate the license.
nl_NL: De licentiesleutel die je hebt ingevoerd is opgeslagen, maar niet geactiveerd. Activeer de licentie.

en: View ID
nl_NL: Toon ID

en: Number of entries per page
nl_NL: Aantal inzendingen per pagina

en: Offset entries starting from
nl_NL: Items compenseren vanaf

en: Enable lightbox for images
nl_NL: Lightbox voor afbeeldingen inschakelen

en: Show only approved entries
nl_NL: Toon alleen goedgekeurde inzendingen

en: Show all entries to administrators
nl_NL: Toon alle inzendingen aan beheerders

en: Administrators will be able to see entries with any approval status.
nl_NL: Beheerders kunnen inzendingen met elke goedkeuringsstatus zien.

en: Logged-out visitors and non-administrators will only see approved entries, while administrators will see entries with all statuses. This makes it easier for administrators to moderate entries from a View.
nl_NL: Uitgelogde bezoekers en niet-beheerders zullen alleen goedgekeurde inzendingen zien, terwijl beheerders inzendingen met alle statussen zien. Dit maakt het voor beheerders makkelijker om inzendingen te modereren vanuit een weergave.

en: Hide View data until search is performed
nl_NL: Verberg gegevens weergave totdat zoekopdracht is uitgevoerd

en: When enabled it will only show any View entries after a search is performed.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, zal het alleen weergave-inzendingen tonen als een zoekopdracht is uitgevoerd.

en: Hide empty fields
nl_NL: Lege velden verbergen

en: Allow User Edit
nl_NL: Gebruiker mag bewerken

en: Allow logged-in users to edit entries they created.
nl_NL: Ingelogde gebruikers mogen eigen aangemaakte inzendingen bewerken.

en: Display "Edit Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Edit Entry fields will always be displayed to site administrators.
nl_NL: Toon "Bewerk Inzending" velden aan niet-administrators gebruikers wanneer zij de inzender zijn. Bewerk Inzending velden zullen altijd getoond worden aan de website administrators.

en: Unapprove Entries After Edit
nl_NL: Goedkeuring van Items na bewerking ongedaan maken

en: When an entry is edited by a non-administrator, reset the approval status to "Unapproved".
nl_NL: De goedkeuringsstatus terugzetten naar ''niet goedgekeurd'' als een item door een niet-administrator bewerkt wordt.

en: If the "Show only approved entries" setting is enabled, the entry will need to be re-approved by an administrator before it is shown in the View.
nl_NL: Als de instelling ''Alleen goedgekeurde items weergeven'' ingeschakeld is, dient het item nogmaals door een administrator goedgekeurd te worden alvorens het in de View weergegeven wordt.

en: Allow User Delete
nl_NL: Gebruiker mag verwijderen

en: Allow logged-in users to delete entries they created.
nl_NL: Ingelogde gebruikers mogen eigen aangemaakte inzendingen verwijderen.

en: Display "Delete Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Delete Entry fields will always be displayed to site administrators.
nl_NL: Toon "Inzending Verwijderen" aan niet-administrators gebruikers wanneer zij de inzender zijn. Verwijder Inzending is altijd zichtbaar voor de website administrators.

en: Sort by field
nl_NL: Sorteer op veld

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Date Created
nl_NL: Datum aangemaakt

en: Sort direction
nl_NL: Sorteerrichting

en: ASC
nl_NL: Oplopend

en: DESC
nl_NL: Aflopend

en: Enable sorting by column
nl_NL: Sorteren op kolom inschakelen

en: Column Sorting
nl_NL: Kolomsortering

en: Filter by Start Date
nl_NL: Filter op startdatum

en: Show entries submitted after this date. Supports relative dates, such as "-1 week" or "-1 month".
nl_NL: Toon ingezonden inzendingen na deze datum. Ondersteunt relatieve datums, zoals "-1 week" of "-1 maand".

en: Filter by End Date
nl_NL: Filter op einddatum

en: Show entries submitted before this date. Supports relative dates, such as "now" or "-3 days".
nl_NL: Toon ingezonden inzendingen voor deze datum. Ondersteunt relatieve datums, zoals "nu" of "-3 dagen".

en: CSS Class
nl_NL: CSS-klasse

en: CSS class to add to the wrapping HTML container.
nl_NL: CSS-klasse die aan de omhullende HTML-container wordt toegevoegd.

en: Search Value
nl_NL: Zoekwaarde

en: Define a default search value for the View
nl_NL: Definieert een standaard zoekwaarde voor de weergave

en: Search Field
nl_NL: Zoekveld

en: If Search Value is set, you can define a specific field to search in. Otherwise, all fields will be searched.
nl_NL: Als de zoekwaarde is ingesteld, kun je een specifiek veld definiëren om in te zoeken. Anders worden alle velden doorzocht.

en: Search Operator
nl_NL: Zoekoperator

en: Single Entry Title
nl_NL: Titel enkele inzending

en: When viewing a single entry, change the title of the page to this setting. Otherwise, the title will not change between the Multiple Entries and Single Entry views.
nl_NL: Wanneer je een enkele inzending bekijkt, wijzig de titel van de pagina naar deze instelling. Anders zal de titel tussen de meerdere inzendingen- en enkele inzending-weergave niet wijzigen.

en: Back Link Label
nl_NL: Label terug-link

en: The text of the link that returns to the multiple entries view.
nl_NL: De tekst van de link die teruggaat naar de meerdere inzendingen-weergave.

en: &larr; Go back
nl_NL: &larr; Ga terug

en: Redirect After Editing
nl_NL: Na bewerking doorverwijzen

en: The page to redirect to after editing an entry.
nl_NL: De pagina waarnaar doorverwezen wordt na het bewerken van een item.

en: Stay on Edit Entry
nl_NL: Doorgaan met item bewerken

en: Redirect to Single Entry
nl_NL: Naar enkel item doorverwijzen

en: Redirect to Multiple Entries
nl_NL: Naar meerdere items doorverwijzen

en: Redirect to URL
nl_NL: Naar URL doorverwijzen

en: Edit Entry Redirect URL
nl_NL: Doorverwijs-URL bewerkingsitem

en: After editing an entry, the user will be taken to this URL.
nl_NL: Na het bewerken van het item wordt de gebruiker naar deze URL gebracht.

en: Prevent Direct Access
nl_NL: Voorkom directe toegang

en: Only allow access to this View when embedded using the shortcode.
nl_NL: Alleen toegang tot deze weergave toestaan als deze is ingevoegd met een shortcode.

en: Prevent REST Access
nl_NL: REST-toegang verhinderen

en: Disable REST access to this View.
nl_NL: REST-toegang tot deze View uitschakelen

en: Allow REST Access
nl_NL: REST-toegang verlenen

en: Enable REST access to this View.
nl_NL: REST-toegang tot deze View inschakelen

en: Allow CSV Access
nl_NL: CSV-toegang verlenen

en: Enable CSV access to this View.
nl_NL: CSV-toegang tot deze View inschakelen

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Parent View:
nl_NL: Hoofdweergave:

en: All Views
nl_NL: Alle weergaven

en: Add New View
nl_NL: Nieuwe weergave toevoegen

en: New View
nl_NL: Nieuwe weergave

en: Edit View
nl_NL: Weergave bewerken

en: Update View
nl_NL: Weergave bijwerken

en: Search Views
nl_NL: Doorzoek weergaven

en: No Views found in Trash
nl_NL: Geen weergaven in de prullenbak gevonden

en: Filter Views list
nl_NL: Filter Weergaven lijst

en: Views list navigation
nl_NL: Views-lijstnavigatie

en: Views list
nl_NL: Lijst met weergaven

en: See Views
nl_NL: Weergaven bekijken

en: View Attributes
nl_NL: Toon Eigenschappen

en: view
nl_NL: weergave

en: Create views based on a Gravity Forms form
nl_NL: Weergaven op basis van een Gravity Forms-formulier aanmaken

en: Custom CSS Class:
nl_NL: Aangepaste CSS-klasse:

en: This class will be added to the widget container
nl_NL: Deze klasse zal aan de widgetcontainer worden toegevoegd

en: Top
nl_NL: Boven

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Must set route name in subclass.
nl_NL: Routenaam in subklasse dient gegeven te worden

en: Must set route sub type in subclass.
nl_NL: Routesubtype in subklasse dient gegeven te worden

en: Endpoint Not Yet Implemented.
nl_NL: Eindpunt is nog niet geïmplementeerd

en: No Views found.
nl_NL: Geen weergaven gevonden.

en: No Entries found.
nl_NL: Geen inzendingen gevonden.

en: You are not allowed to access this content.
nl_NL: Je hebt geen toestemming tot deze inhoud.

en: This View is not configured properly.
nl_NL: Deze View is niet juist geconfigureerd

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sDetails versie %3$s bekijken%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sDetails versie %3$s bekijken%4$s of %5$snu bijwerken%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: Je hebt geen toestemming om plugin-updates te installeren

en: Error
nl_NL: Fout

en: GravityView requires PHP Version %s or newer. You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
nl_NL: GravityView vereist PHP-versie %s of nieuwer. Je gebruikt versie %s. Vraag je host om de PHP van je server bij te werken.

en: %sGravityView requires PHP Version %s or newer.%s 
    
    You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
nl_NL: %sGravityView vereist PHP-version %s of nieuwer.%s 
    
    Je gebruikt versie %s. Vraag je host om de PHP van je server bij te werken.

en: Field ID: %s
nl_NL: Veld-ID: %s

en: Admin Label: %s
nl_NL: Label beheerder: %s

en: Configure %s Settings
nl_NL: Configureer %s-instellingen

en: Remove %s
nl_NL: Verwijder %s

en: This field links to the Single Entry
nl_NL: Dit veld linkt naar de enkele inzending

en: Learn More
nl_NL: Meer informatie

en: GravityView Support
nl_NL: GravityView ondersteuning

en: Search GravityView Docs
nl_NL: GravityView docs doorzoeken

en: Your search timed out. Please double-check your internet connection and try again.
nl_NL: Je zoekopdracht gaf een time-out. Dubbel-check je internetverbinding en probeer het nogmaals.

en: Contact Support
nl_NL: Neem contact op met ondersteuning

en: Attach a screenshot or file
nl_NL: Voeg een schermafbeelding of bestand toe

en: The maximum file size is 10 MB
nl_NL: De maximum bestandsgrootte is 10 MB

en: Your Name
nl_NL: Je naam

en: Please enter your name
nl_NL: Vul je naam in

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Please enter a valid email address
nl_NL: Vul een geldig e-mailadres in

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: How can we help you?
nl_NL: Hoe kunnen we je helpen?

en: Message sent!
nl_NL: Bericht verstuurd!

en: Thanks for reaching out! Someone from the GravityView team will get back to you soon.
nl_NL: Bedankt dat je contact met ons opneemt! Iemand van het GravityView-team zal binnenkort contact met je opnemen.

note: translators: "Support Port" can be translated as "Support Portal" or "Support Window"
en: GravityView Support Port
nl_NL: GravityView ondersteuningsportaal

en: Show GravityView Support Port when on a GravityView-related page
nl_NL: GravityView ondersteuningsportaal tonen wanneer je op een GravityView-gerelateerde pagina bent

en: Show Label
nl_NL: Toon label

en: Custom Label:
nl_NL: Aangepast label:

en: This class will be added to the field container
nl_NL: Deze klasse zal aan de veldcontainer worden toegevoegd

en: Make visible only to logged-in users?
nl_NL: Maak alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers?

en: Make visible for:
nl_NL: Maak zichtbaar voor:

en: Percent Width
nl_NL: Percentage breedte

en: Leave blank for column width to be based on the field content.
nl_NL: Laat leeg om de kolombreedte op de veldinhoud te baseren.

en: Any Logged-In User
nl_NL: Elke ingelogde gebruiker

en: Author Or Higher
nl_NL: Auteur of hoger

en: Can View Gravity Forms Entries
nl_NL: Kan Gravity Forms-inzendingen bekijken

en: Editor Or Higher
nl_NL: Redacteur of hoger

en: Can Edit Gravity Forms Entries
nl_NL: Kan Gravity Forms-inzendingen bewerken

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Multisite Super Admin
nl_NL: Multisite superbeheerder

en: Options: %s
nl_NL: Opties: %s

en: Edit this entry
nl_NL: Deze inzending bewerken

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Choose a View Type
nl_NL: Kies een type weergave

en: View Configuration
nl_NL: Configuratie bekijken

en: View Settings
nl_NL: Instellingen bekijken

en: Filter &amp; Sort
nl_NL: Filteren &amp; sorteren

en: Data Source
nl_NL: Gegevensbron

en: Where would you like the data to come from for this View?
nl_NL: Waar wil je dat de gegevens voor deze weergave vandaan komen?

en: Use a Form Preset
nl_NL: Gebruik een voorinstelling van een formulier

en: or use an existing form
nl_NL: of gebruik een bestaand formulier

en: list of forms
nl_NL: lijst van formulieren

en: Switch View
nl_NL: Schakel van weergave

en: Switch View Type
nl_NL: Schakel tussen type weergave

en: Attention
nl_NL: Attentie

en: Changing the form will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
nl_NL: Het formulier wijzigen zal je veldconfiguratie resetten. Wijzigingen zullen permanent zijn zodra je de weergave opslaat.

en: Changing the View Type will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
nl_NL: Door het Weergave Type te wijzigen zal uw veld configuratie worden gereset. Wijzigingen zijn permanent wanneer u de Weergave opslaat.

en: GravityView requires Javascript to be enabled.
nl_NL: GravityView vereist dat Javascript ingeschakeld is.

en: Buy Now
nl_NL: Nu kopen

en: Select
nl_NL: Selectie

en: View a live demo of this preset
nl_NL: Bekijk een live demo van deze voorinstelling.

en: Embed Shortcode
nl_NL: Shortcode om in te voegen

en: Add this shortcode to a post or page to embed this view.
nl_NL: Voeg deze shortcode toe aan een bericht of pagina om deze weergave in te voegen.

en: Above Entries Widgets
nl_NL: Boven inzendingen-widgets

en: These widgets will be shown above entries.
nl_NL: Deze widgets zullen boven inzendingen worden getoond.

en: Entries Fields
nl_NL: Inzendingen-velden

en: These fields will be shown for each entry.
nl_NL: Deze velden zullen voor elke inzending worden getoond.

en: Below Entries Widgets
nl_NL: Onder inzendingen-widgets

en: These widgets will be shown below entries.
nl_NL: Deze widgets zullen onder inzendingen worden getoond.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: These fields will be shown in Single Entry view.
nl_NL: Deze velden zullen in enkele inzending-weergave worden getoond.

en: Fields shown when editing an entry.
nl_NL: Getoonde velden bij het bewerken van een inzending.

en: If not configured, all form fields will be displayed.
nl_NL: Indien niet geconfigureerd, zullen alle formuliervelden worden getoond.

en: Insert View
nl_NL: Weergave invoegen

en: Add View
nl_NL: Weergave toevoegen

en: Embed a View
nl_NL: Weergave invoegen

en: Use this form to embed a View into this %s. %sLearn more about using shortcodes.%s
nl_NL: Gebruik dit formulier om een weergave in te voegen aan %s. %sLeer meer over het gebruik van shortcodes.%s

en: Select a View
nl_NL: Selecteer een weergave

en: &mdash; Select a View to Insert &mdash;
nl_NL: &mdash; Selecteer een weergave om in te voegen &mdash;

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Loading&hellip;
nl_NL: Laden&hellip;

en: Please select a View
nl_NL: Selecteer een weergave

en: GravityView Fields
nl_NL: GravityView-velden

en: Allow administrators to approve or reject entries and users to opt-in or opt-out of their entries being displayed.
nl_NL: Sta beheerders toe om inzendingen goed te keuren of te weigeren en gebruikers hun inzendingen wel of niet te laten te laten zien.

en: Approve/Reject
nl_NL: Goedkeuren/weigeren

en: User Opt-In
nl_NL: Opt-in gebruiker

en: Approved? (Admin-only)
nl_NL: Goedgekeurd? (alleen beheerder)

en: Approved?
nl_NL: Goedgekeurd?

en: Show Entry on Website
nl_NL: Toon inzending op website

en: Opt-In
nl_NL: Opt-in

en: Yes, display my entry on the website
nl_NL: Ja, toon mijn inzending op de website

en: %d entries
nl_NL: %d inzendingen

en: 1 entry
nl_NL: 1 inzending

en: %s approved.
nl_NL: %s goedgekeurd.

en: %s unapproved.
nl_NL: %s niet goedgekeurd.

en: %s disapproved.
nl_NL: %s geweigerd.

en: Show entry in directory view?
nl_NL: Toon inzending in directory-weergave?

en: Plugins that extend GravityView and Gravity Forms functionality.
nl_NL: Plugins die de functionaliteit van GravityView en Gravity Forms vergroten.

en: GravityView Extensions and Plugins
nl_NL: GravityView extensies en plugins

en: Your license %s. Do you want access to these plugins? %sActivate your license%s or %sget a license here%s.
nl_NL: Uw licentie %s. Wilt u toegang tot deze plugins?
    %sActiveer uw licentie%s of %svraag hier een licentie aan%s.

en: Extensions and plugins data cannot be loaded at the moment. Please try again later.
nl_NL: De extensie- en plugingegevens kunnen op dit moment niet geladen worden. Probeer het later nog eens.

en: The following plugins extend GravityView and Gravity Forms functionality:
nl_NL: De volgende plugins vergroten de functionaliteit van GravityView en Gravity Forms:

en: Visit the plugin page
nl_NL: De pluginpagina bezoeken

en: Plugin status: %s
nl_NL: Pluginstatus: %s

en: All Access
nl_NL: Volledige toegang

en: Core + Extensions
nl_NL: Core + extensies

en: Active %s License is Required.
nl_NL: Actieve %s-licentie is vereist

en: Purchase Now for %s
nl_NL: Nu aanschaffen voor %s

en: Upgrade to %s for Access
nl_NL: Naar %s upgraden voor toegang

en: Coming Soon
nl_NL: Binnenkort beschikbaar

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Plugin activation failed: %s
nl_NL: Plugin-activatie mislukt: %s

en: Plugin deactivation failed.
nl_NL: Plugin-deactivatie mislukt:

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Plugin-activatie mislukt:

en: All forms
nl_NL: Alle formulieren

en: Create a View
nl_NL: Maak een weergave aan

en: Create a View using this form as a data source
nl_NL: Maak een weergave aan met dit formulier als een gegevensbron

en: No Title (View #%d)
nl_NL: Geen titel (weergave #%d)

en: Connected Views
nl_NL: Gekoppelde weergaven

en: GravityView Views using this form as a data source
nl_NL: GravityView weergaven die dit formulier als gegevensbron gebruiken

en: CSS Merge Tags
nl_NL: CSS samenvoegtags

en: Developers: The CSS classes will be sanitized using the %ssanitize_title_with_dashes()%s function.
nl_NL: Ontwikkelaars: de CSS-klasses zullen worden opgeschoond met de %ssanitize_title_with_dashes()%s-functie.

en: Not connected.
nl_NL: Niet gekoppeld.

en: The connected form can not be found; it may no longer exist.
nl_NL: Het gekoppelde formulier kan niet worden gevonden; het bestaat misschien niet meer.

en: Edit Form
nl_NL: Formulier bewerken

en: Entries
nl_NL: Inzendingen

en: Edit settings for this form
nl_NL: Instellingen voor dit formulier bewerken

en: Preview Form
nl_NL: Voorbeeld formulier

en: Preview this form
nl_NL: Voorbeeld van dit formulier

en: Entry ID
nl_NL: Inzending-ID

en: The unique ID of the entry.
nl_NL: De unieke ID van de inzending.

en: Entry Date
nl_NL: Inzendingsdatum

en: The date the entry was created.
nl_NL: De datum waarop de inzending was aangemaakt.

en: Source URL
nl_NL: URL bron

en: The URL of the page where the form was submitted.
nl_NL: De URL van de pagina waarop het formulier was verstuurd.

en: User IP
nl_NL: IP gebruiker

en: The IP Address of the user who created the entry.
nl_NL: Het IP-adres van de gebruiker die de inzending heeft aangemaakt.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Details of the logged-in user who created the entry (if any).
nl_NL: Details van de ingelogde gebruiker die de inzending heeft aangemaakt (als deze er is).

en: Other Entries
nl_NL: Andere inzendingen

en: Display other entries created by the entry creator.
nl_NL: Toon andere aangemaakte inzendingen van de inzender.

en: Link to Entry
nl_NL: Link naar inzending

en: A dedicated link to the single entry with customizable text.
nl_NL: Een specifieke link naar de enkele inzending met aangepaste tekst.

en: Custom Content
nl_NL: Aangepaste inhoud

en: Insert custom text or HTML.
nl_NL: Aangepaste tekst of HTML invoegen.

en: Add Widget
nl_NL: Widget toevoegen

en: Add Field
nl_NL: Veld toevoegen

en: "+ %s" or drag existing %ss here.
nl_NL: "+ %s" of sleep bestaande %ss hierheen.

en: Search Bar
nl_NL: Zoekbalk

en: Show Pagination Info
nl_NL: Toon informatie paginering

en: Page Links
nl_NL: Paginalinks

en: Filter Fields:
nl_NL: Velden filteren:

en: Filter fields by name or label
nl_NL: Velden op naam en label filteren

en: No fields were found matching the search.
nl_NL: Er zijn geen velden gevonden die overeenkomen met de zoekopdracht.

en: This View is configured using the %s View type, which is disabled.
nl_NL: Deze weergave is geconfigureerd met het %s-type weergave, welke is uitgeschakeld.

en: The data is not lost; re-activate the associated plugin and the configuration will re-appear.
nl_NL: De gegevens zijn niet verloren; heractiveer de geassocieerde plugin en de configuratie zal opnieuw verschijnen.

en: Enter View name here
nl_NL: Vul naam weergave hier in

en: Add Search Field
nl_NL: Zoekveld toevoegen

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Error while creating the View for you. Check the settings or contact GravityView support.
nl_NL: Fout tijdens het aanmaken van de weergave voor je. Controleer de instellingen of neem contact op met GravityView ondersteuning.

en: There was an error loading dynamic content.
nl_NL: Er was een fout bij het laden van dynamische inhoud.

en: Error while adding the field. Please try again or contact GravityView support.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van het veld. Probeer het nogmaals of neem contact op met GravityView ondersteuning.

en: Would you like to remove all fields in this zone? (You are seeing this message because you were holding down the ALT key)
nl_NL: Wil je alle velden in deze zone verwijderen? (Je ziet dit bericht, omdat je de ALT-toets inhield)

en: GravityView: Getting Started
nl_NL: GravityView: Aan de slag

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Welcome to GravityView %s
nl_NL: Welkom bij GravityView %s

en: Thank you for installing GravityView. Beautifully display your Gravity Forms entries.
nl_NL: Bedankt voor het installeren van GravityView. Toon je Gravity Forms-inzendingen op een prachtige manier.

en: List of Changes
nl_NL: Lijst van wijzigingen

en: What&rsquo;s New
nl_NL: Wat is er nieuw

en: View change history
nl_NL: Bekijk geschiedenis van wijzigingen

en: GravityView is brought to you by:
nl_NL: GravityView word je aangeboden door:

en: Contributors
nl_NL: Bijdragers

en: Want to contribute?
nl_NL: Wil je bijdragen?

en: If you want to contribute to the code, %syou can on Github%s. If your contributions are accepted, you will be thanked here.
nl_NL: Als je aan de code wilt bijdragen, %skun je dat doen op Github%s. Als je bijdragen zijn geaccepteerd, word je hier bedankt.

en: %sYou don't have any active views. Let&rsquo;s go %screate one%s!%s
    
    If you feel like you're lost in space and need help getting started, check out the %sGetting Started%s page.
nl_NL: %sJe hebt geen actieve weergaven. Laten we er %seen aanmaken%s!%s
    
    Als je het gevoel hebt dat je verdwaald bent en hulp nodig hebt met het opstarten, bekijk dan de %sAan de slag%s-pagina.

en: There are no active Views
nl_NL: Er zijn geen actieve weergaven

en: The form connected to this View no longer exists.
nl_NL: Het formulier dat gekoppeld was aan deze weergave bestaat niet meer.

en: Select another form as the data source for this View.
nl_NL: Selecteer een ander formulier als de gegevensbron voor deze weergave.

en: The connected form is in the trash.
nl_NL: Het verbonden formulier zit in de prullenbak.

en: Restore the form from the trash
nl_NL: Het formulier uit de prullenbak herstellen

en: or select another form.
nl_NL: of selecteer een ander formulier.

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: A new form was created for this View: "%s"
nl_NL: Een nieuw formulier was aangemaakt voor deze weergave: "%s"

en: %sThere are no entries for the new form, so the View will also be empty.%s To start collecting entries, you can add submissions through %sthe preview form%s and also embed the form on a post or page using this code: %s
    
    					You can %sedit the form%s in Gravity Forms and the updated fields will be available here. Don&rsquo;t forget to %scustomize the form settings%s.
nl_NL: %sEr zijn geen inzendingen voor dit nieuwe formulier, dus de weergave zal ook leeg zijn.%s Om te starten met het verzamelen van inzendingen, kun je inzendingen toevoegen via %shet voorbeeldformulier%s en ook door het formulier in te voegen in een bericht of op een pagina met deze code: %s
    
    \t\t\t\t\tJe kunt %shet formulier bewerken%s in Gravity Forms en de bijgewerkte velden zullen hier beschikbaar zijn. Vergeet niet %sde formulierinstellingen aan te passen%s.
    \t\t\t\t\t

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View updated. %sView on website.%s
nl_NL: Weergave bijgewerkt. %sBekijk op website.%s

en: View deleted.
nl_NL: Weergave verwijderd.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: View restored to revision from %s
nl_NL: Weergave hersteld naar revisie van %s

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View published. %sView on website.%s
nl_NL: Weergave gepubliceerd. %sBekijk op website.%s

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View saved. %sView on website.%s
nl_NL: Weergave opgeslagen. %sBekijk op website.%s

en: View submitted.
nl_NL: Toon ingezonden.

note: translators: Date and time the View is scheduled to be published
en: View scheduled for: %1$s.
nl_NL: Weergave gepland op: %1$s.

note: translators: Publish box date format, see http:php.net/date
en: M j, Y @ G:i
nl_NL: j M Y @ G:i

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View draft updated. %sView on website.%s
nl_NL: Concept weergave bijgewerkt. %sBekijk op website.%s

en: %s View updated. | %s Views updated.
nl_NL[0]: %s View geüpdatet.
nl_NL[1]: %s Views geüpdatet.

en: %s View not updated, somebody is editing it. | %s Views not updated, somebody is editing them.
nl_NL[0]: %s View niet geüpdatet, iemand is deze aan het bewerken.
nl_NL[1]: %s Views niet geüpdatet, iemand is ze aan het bewerken.

en: %s View permanently deleted. | %s Views permanently deleted.
nl_NL[0]: %s View permanent verwijderd.
nl_NL[1]: %s Views permanent verwijderd.

en: %s View moved to the Trash. | %s Views moved to the Trash.
nl_NL[0]: %s View verplaatst naar de prullenbak.
nl_NL[1]: %s Views verplaatst naar de prullenbak.

en: %s View restored from the Trash. | %s Views restored from the Trash.
nl_NL[0]: %s View teruggezet vanuit de prullenbak.
nl_NL[1]: %s Views teruggezet vanuit de prullenbak.

en: This search returned no results.
nl_NL: Deze zoekopdracht geeft geen resultaten.

en: No entries match your request.
nl_NL: Geen inzendingen komen overeen met je verzoek.

en: Map It
nl_NL: Toon op kaart

en: Post ID
nl_NL: Bericht-ID

note: translators: %s: relative time from now, used for generic date comparisons. "1 day ago", or "20 seconds ago"
en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: Email hidden; Javascript is required.
nl_NL: E-mail verborgen; Javascript is vereist.

en: The ID is required.
nl_NL: Het ID is verplicht.

en: You did not enter a number. The value entered should be a number, representing the ID of the post or page the View is embedded on.
nl_NL: Je hebt geen nummer ingevoerd. Wat je invult moet het cijfer zijn van het ID van de pagina of het bericht waar deze Weergave getoond wordt.

en: Learn more&hellip;
nl_NL: Meer weten&hellip;

en: There is no post or page with that ID.
nl_NL: Er is geen bericht of pagina met dit ID.

en: The Post ID entered is not valid. You may have entered a post or page that does not contain the selected View. Make sure the post contains the following shortcode: %s
nl_NL: De ingevulde bericht-ID is niet geldig. Het kan zijn dat je een bericht of pagina hebt ingevuld die de geselecteerde weergave niet bevat. Zorg ervoor dat het bericht de volgende shortcode bevat: %s

en: The ID is already a View.
nl_NL: De ID is al een weergave.

en: Warnings
nl_NL: Waarschuwingen

en: Logs
nl_NL: Logboeken

en: Edit Entry %s
nl_NL: Inzending %s bewerken

en: Edit Form #%d
nl_NL: Formulier #%d bewerken

en: Clone
nl_NL: Klonen

en: Clone this View
nl_NL: Deze weergave klonen

en: New Draft
nl_NL: Nieuw concept

en: Clone View
nl_NL: Weergave klonen

en: Copy as a new draft View
nl_NL: Kopieer als een nieuwe concept weergave

en: No post to duplicate has been supplied!
nl_NL: Geen bericht om te dupliceren is opgegeven!

en: You don't have permission to copy this View.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om deze weergave te kopiëren.

en: Copy creation failed, could not find original View with ID #%d
nl_NL: Kopiëren is niet gelukt, kon de oorspronkelijke Weergave met ID #%d niet vinden

en: Dismiss
nl_NL: Negeren

en: Success
nl_NL: Succesvol

en: Changed entry creator from %s to %s
nl_NL: Inzender van %s naar %s gewijzigd

en: Change Entry Creator:
nl_NL: Wijzig inzender:

en: The displayed list of users has been trimmed due to the large number of users. %sLearn how to remove this limit%s.
nl_NL: De getoonde lijst met gebruikers is ingekort door het grote aantal gebruikers. %sKom meer te weten over hoe deze limiet kan worden verwijderd%s.

en: You are seeing this notice because you are an administrator. Other users of the site will see nothing.
nl_NL: Je ziet deze melding, omdat je een beheerder bent. Andere gebruikers van de site zien niks.

en: %sGravityView will soon require PHP Version %s.%s 
    
    You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
nl_NL: %sGravityView vereist binnenkort PHP-versie %s.%s 
    
    Je gebruikt versie %s. Vraag je host om de PHP van je server bij te werken.

en: %sGravityView requires WordPress %s or newer.%s 
    
    You're using Version %s. Please upgrade your WordPress installation.
nl_NL: %sGravityView vereist WordPress %s of hoger.%s 
    
    Je gebruikt versie %s. Werk je WordPress-installatie bij.

note: translators: first placeholder is the future required version of Gravity Forms. The second placeholder is the current version of Gravity Forms.
en: In the future, GravityView will require Gravity Forms Version %s or newer.
nl_NL: In het vervolg zal GravityView Gravity Forms versie %s of nieuwer vereisen.

note: translators: the placeholder is the required version of Gravity Forms.
en: GravityView requires Gravity Forms Version %s or newer.
nl_NL: GravityView vereist Gravity Forms versie %s of nieuwer.

note: translators: the placeholder is the current version of Gravity Forms.
en: You're using Version %s. Please update your Gravity Forms or purchase a license.
nl_NL: U gebruikt versie %s. Update uw Gravity Forms of schaf een licentie aan.

note: translators: In this context, "get" means purchase
en: Get the Latest Gravity Forms
nl_NL: De meest recente Gravity Forms verkrijgen

en: %sGravityView requires Gravity Forms to be active. %sActivate Gravity Forms%s to use the GravityView plugin.
nl_NL: %sGravityView vereist dat Gravity Forms actief is. %sActiveer Gravity Forms%s om de GravityView plugin te gebruiken.

en: %sGravityView requires Gravity Forms to be installed in order to run properly. %sGet Gravity Forms%s - starting at $59%s%s
nl_NL: Om juist uitgevoerd te worden vereist %sGravityView dat Gravity Forms geïnstalleerd is. %sKoop Gravity Forms%s - vanaf $58%s%s

en: Potential Conflict
nl_NL: Mogelijk conflict

en: GravityView and Gravity Forms Directory are both active. This may cause problems. If you experience issues, disable the Gravity Forms Directory plugin.
nl_NL: GravityView en Gravity Forms Directory zijn beide actief. Dit kan problemen veroorzaken. Als je problemen ondervindt, schakel dan de Gravity Forms Directory-plugin uit.

en: Disapproved
nl_NL: Geweigerd

en: Disapprove
nl_NL: Weigeren

en: Entry not approved for directory viewing. Click to approve this entry.
nl_NL: Inzending niet goedgekeurd voor directory-weergave. Klik om deze inzending goed te keuren.

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Entry approved for directory viewing. Click to disapprove this entry.
nl_NL: Inzending goedgekeurd voor directory-weergave. Klik om deze inzending niet goed te keuren.

en: Unapproved
nl_NL: Niet goedgekeurd

en: Reset Approval
nl_NL: Goedkeuring resetten

en: Entry not yet reviewed. Click to approve this entry.
nl_NL: Inzending nog niet gemodereerd. Klik om deze inzending goed te keuren.

en: The request was invalid. Refresh the page and try again.
nl_NL: Het verzoek was ongeldig. Ververs de pagina en probeer het nogmaals.

en: You do not have permission to edit this entry.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om deze inzending te bewerken.

en: Reset Entry approval for GravityView
nl_NL: Inzendingsgoedkeuring voor GravityView resetten

en: Delete Entry
nl_NL: Inzending verwijderen

en: View Details
nl_NL: Details tonen

en: Select a field
nl_NL: Selecteer een veld

en: Delete Link Text
nl_NL: Link verwijderen-tekst

en: Allow the following users to delete the entry:
nl_NL: Sta toe dat de volgende gebruikers de inzending verwijderen:

en: A link to delete the entry. Respects the Delete Entry permissions.
nl_NL: Een link om de inzending te verwijderen. Respecteert de inzending verwijderen-toestemmingen.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: The entry does not exist.
nl_NL: De inzending bestaat niet.

en: Moving the entry to the trash failed.
nl_NL: De inzending naar de prullenbak verplaatsen mislukt.

en: Are you sure you want to delete this entry? This cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze inzending wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The link to delete this entry is not valid; it may have expired.
nl_NL: De link om deze inzending te verwijderen is niet geldig; deze kan verlopen zijn.

en: You do not have permission to delete this entry.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om deze inzending te verwijderen.

en: The entry is already in the trash.
nl_NL: De inzending zit al in de prullenbak.

en: You cannot delete the entry; it is already in the trash.
nl_NL: Je kan de inzending niet verwijderen; deze zit al in de prullenbak.

en: There was an error deleting the entry: %s
nl_NL: Er was een fout bij het verwijderen van de inzending: %s

en: The entry was successfully moved to the trash.
nl_NL: De inzending is succesvol naar de prullenbak verplaatst.

en: The entry was successfully deleted.
nl_NL: De inzending is succesvol verwijderd.

en: A link to edit the entry. Visible based on View settings.
nl_NL: Een link om de inzending te bewerken. Zichtbaar op basis van de weergave-instellingen.

en: Edit Link Text
nl_NL: Link bewerken-tekst

en: Limiting Edit Access
nl_NL: Toegang tot bewerken beperken

en: Change this setting if you don't want the user who created the entry to be able to edit this field.
nl_NL: Wijzig deze instelling als je niet wilt dat de gebruiker die de inzending heeft aangemaakt dit veld kan bewerken.

en: Open link in a new tab or window?
nl_NL: Open link in een nieuw tabblad of venster?

en: Make field editable to:
nl_NL: Maak veld bewerkbaar voor:

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Next
nl_NL: Volgende

en: There was a problem with your submission.
nl_NL: Er was een probleem met je inzending.

en: Errors have been highlighted below.
nl_NL: Fouten zijn hieronder gemarkeerd.

en: Entry Updated. %sReturn to Entry%s
nl_NL: Inzending bijgewerkt. %sGa terug naar de inzending%s

en: You don&rsquo;t have permission to edit this post.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: This field is not editable; the post no longer exists.
nl_NL: Dit veld is niet bewerkbaar; het bericht bestaat niet meer.

en: Maximum number of files reached
nl_NL: Maximum aantal bestanden bereikt

en: The link to edit this entry is not valid; it may have expired.
nl_NL: De link om deze inzendingen te bewerken is niet geldig; deze kan verlopen zijn.

en: You cannot edit the entry; it is in the trash.
nl_NL: Je kunt de inzending niet bewerken; deze zit in de prullenbak.

en: You do not have permission to edit this field.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dit veld te bewerken.

en: Would you like to permanently delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
nl_NL: Wil je dit bestand permanent verwijderen? 'Annuleren' om te stoppen. 'OK' om te verwijderen

en: Ajax error while deleting field.
nl_NL: Ajax-fout bij het verwijderen van het veld.

en: Entry Notes
nl_NL: Notities inzending

en: Display, add, and delete notes for an entry.
nl_NL: Notities voor een inzending tonen, toevoegen en verwijderen.

en: Note Settings
nl_NL: Instellingen notitie

en: Display notes?
nl_NL: Notities tonen?

en: Display notes to users who are not logged-in?
nl_NL: Notities aan niet-ingelogde gebruikers tonen?

en: Enable adding notes?
nl_NL: Notities toevoegen inschakelen?

en: Allow emailing notes?
nl_NL: Notities mailen toestaan?

en: Allow deleting notes?
nl_NL: Notities verwijderen toestaan?

en: Add Note
nl_NL: Notitie toevoegen

en: Note added.
nl_NL: Notitie toegevoegd.

en: Note Content
nl_NL: Inhoud notitie

en: Are you sure you want to delete the selected notes?
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde notities wilt verwijderen?

en: Notes for this entry
nl_NL: Notities voor deze inzending

en: Toggle all notes
nl_NL: Alle notities in-/uitklappen

en: There are no notes.
nl_NL: Er zijn geen notities.

en: Processing&hellip;
nl_NL: Verwerken&hellip;

en: Other email address
nl_NL: Ander e-mailadres

en: Email subject
nl_NL: Onderwerp e-mail

en: New entry note
nl_NL: Nieuwe inzendingsnotitie

en: This note was sent from {url}
nl_NL: Deze notitie was verstuurd via {url}

en: Also email this note to
nl_NL: Mail deze notitie ook naar

en: There was an error adding the note.
nl_NL: Er was een fout bij het toevoegen van de notitie.

en: You don't have the ability to delete notes.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om notities te verwijderen.

en: You don't have the ability to add notes.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om notities toe te voegen.

en: added on {date_created_formatted}
nl_NL: toegevoegd op {date_created_formatted}

en: The note is empty.
nl_NL: De notitie is leeg.

en: Address
nl_NL: Adres

en: Show Map Link:
nl_NL: Toon map-link:

en: Display a "Map It" link below the address
nl_NL: Toont een "Toon op kaart"-link onder het adres

en: Approve Entries
nl_NL: Inzendingen goedkeuren

en: Approve and reject entries from the View.
nl_NL: Inzendingen van de weergave goedkeuren of weigeren.

en: Calculation
nl_NL: Berekening

en: Checkbox
nl_NL: Aankruisvakje

en: This input has a label and a value. What should be displayed?
nl_NL: Deze invoer heeft een label en een waarde. Wat moet worden getoond?

en: A check mark, if the input is checked
nl_NL: Een vinkje als de invoer is aangevinkt

en: Value of the input
nl_NL: Waarde van de invoer

en: Label of the input
nl_NL: Label van de invoer

en: What should be displayed:
nl_NL: Wat moet worden getoond:

en: Created By
nl_NL: Aangemaakt door

en: Submitted by:
nl_NL: Verstuurd door:

en: Entry Creator: Display Name
nl_NL: Inzender: schermnaam

en: Entry Creator: Email
nl_NL: Inzender: e-mail

en: Entry Creator: Username
nl_NL: Inzender: gebruikersnaam

en: Entry Creator: User ID
nl_NL: Inzender: gebruiker-ID

en: Entry Creator: Roles
nl_NL: Inzender: rollen

en: User Format
nl_NL: Gebruikersformaat

en: How should the User information be displayed?
nl_NL: Hoe moet de gebruikersinformatie worden getoond?

en: User ID # (Example: 426)
nl_NL: Gebruiker-ID # (bijvoorbeeld: 426)

en: Username (Example: "nostromo")
nl_NL: Gebruikersnaam (bijvoorbeeld: "nostromo")

en: Display Name (Example: "Ellen Ripley")
nl_NL: Schermnaam (bijvoorbeeld: "Ellen Ripley")

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Credit Card
nl_NL: Creditcard

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes. You can show or hide data using the %s shortcode (%slearn more%s).
nl_NL: Vul tekst of HTML in. Ondersteunt ook shortcodes. Je kunt gegevens tonen of verbergen door de %s-shortcode te gebruiken (%smeer weten%s).

en: Automatically add paragraphs to content
nl_NL: Automatisch paragrafen aan inhoud toevoegen

en: Wrap each block of text in an HTML paragraph tag (recommended for text).
nl_NL: Elke blok met tekst in een HTML-paragraaftag omhullen (aangeraden voor tekst).

en: Render oEmbeds
nl_NL: 0Embeds renderen

en: Date
nl_NL: Datum

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Link the Email Address
nl_NL: Link het e-mailadres

en: Clicking the link will generate a new email.
nl_NL: Op de link klinken zal een nieuwe e-mail genereren.

en: Email Subject
nl_NL: Onderwerp e-mail

en: Set the default email subject line.
nl_NL: Stel de standaard e-mail onderwerpregel in.

en: Email Body
nl_NL: Tekst e-mail

en: Set the default email content.
nl_NL: Stel de standaard e-mailinhoud in.

en: Encrypt Email Address
nl_NL: Versleutel e-mailadres

en: Make it harder for spammers to get email addresses from your entries. Email addresses will not be visible with Javascript disabled.
nl_NL: Maak het moeilijker voor spammers om e-mailadressen van je inzendingen te verkrijgen. E-mailadressen zullen niet zichtbaar zijn als Javascript is uitgeschakeld.

en: Link Text:
nl_NL: Linktekst:

en: File Upload
nl_NL: Bestandsupload

en: Display as a Link:
nl_NL: Toon als een link:

en: Display the uploaded files as links, rather than embedded content.
nl_NL: Toon de geüploade bestanden als links, in plaats van ingevoegde inhoud.

en: Quiz Score
nl_NL: Quizscore

en: Show Max Score?
nl_NL: Toon maximale score?

en: Display score as the a fraction: "[score]/[max score]". If unchecked, will display score.
nl_NL: Toon score als een breuk: "[score]/[max score]". Indien niet aangevinkt, zal de score worden getoond.

en: Field: %s
nl_NL: Veld: %s

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Approval Status
nl_NL: Goedkeuringsstatus

en: Display the entry's current approval status.
nl_NL: De huidige goedkeuringsstatus van de inzending tonen.

en: Approval:
nl_NL: Goedkeuring:

en: Approved Label
nl_NL: Goedgekeurd-label

en: If the entry is approved, display this value
nl_NL: Als de inzending is goedgekeurd, deze waarde tonen

en: Disapproved Label
nl_NL: Niet goedgekeurd-label

en: If the entry is not approved, display this value
nl_NL: Als de inzending niet is goedgekeurd, deze waarde tonen

en: Unapproved Label
nl_NL: Geweigerd-label

en: If the entry has not yet been approved or disapproved, display this value
nl_NL: Als de inzending nog niet is goedgekeurd of geweigerd, deze waarde tonen

en: Is Fulfilled
nl_NL: Is Voldaan

en: Not Fulfilled
nl_NL: Niet Voldaan

en: Fulfilled
nl_NL: Voldaan

en: Entry Star
nl_NL: Item-ster

en: Is Starred
nl_NL: is gesterd

en: Display the entry's "star" status.
nl_NL: De ''ster''-status van het item weergeven

en: There was an error updating the entry.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het updaten van het item.

en: List
nl_NL: Lijst

en: Multi Select
nl_NL: Multi-selectie

en: Name
nl_NL: Naam

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Format number?
nl_NL: Aantal formatteren?

en: Display numbers with thousands separators.
nl_NL: Toon nummers met duizendtal scheidingstekens.

en: Decimals
nl_NL: Decimalen

en: Precision of the number of decimal places. Leave blank to use existing precision.
nl_NL: Precisie van het aantal decimalen. Laat het veld leeg om de huidige precisie te gebruiken.

en: Entry link text (required)
nl_NL: Linktekst inzending (verplicht)

en: Entry #{entry_id}
nl_NL: Inzending #{entry_id}

en: Text or HTML to display after the link (optional)
nl_NL: Tekst of HTML om te tonen na de link (optioneel)

en: This content will be displayed below each entry link.
nl_NL: Deze inhoud zal onder elke inzendingslink worden getoond.

en: Entries to Display
nl_NL: Inzendingen om te tonen

en: What is the maximum number of entries that should be shown?
nl_NL: Wat is het maximum aantal inzendingen dat moet worden getoond?

en: Hide if no entries
nl_NL: Verbergen als er geen inzendingen zijn

en: Don't display this field if the entry creator has no other entries
nl_NL: Toon dit veld niet als de inzender geen andere inzendingen heeft

en: No Entries Text
nl_NL: Geen inzendingen-tekst

en: The text that is shown if the entry creator has no other entries (and "Hide if no entries" is disabled).
nl_NL: De tekst die wordt getoond als de inzender geen andere inzendingen heeft (en "Verbergen als er geen inzendingen zijn" is uitgeschakeld).

en: This user has no other entries.
nl_NL: Deze gebruiker heeft geen andere inzendingen.

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Payment Amount
nl_NL: Betalingshoeveelheid

en: Payment Date
nl_NL: Betalingsdatum

en: The date the payment was received.
nl_NL: De datum waarop de betaling was ontvangen.

en: Payment Method
nl_NL: Betalingsmethode

en: The way the entry was paid for (ie "Credit Card", "PayPal", etc.)
nl_NL: De manier waarop voor de inzending is betaald (bv. "Creditcard", "PayPal", enz.)

en: Payment Status
nl_NL: Betalingsstatus

en: The current payment status of the entry (ie "Processing", "Failed", "Cancelled", "Approved").
nl_NL: De huidige betalingsstatus van de inzending (bv. "In behandeling", "Mislukt", "Geannuleerd", "Goedgekeurd").

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Make Phone Number Clickable
nl_NL: Maak telefoonnummer klikbaar

en: Allow dialing a number by clicking it?
nl_NL: Een nummer bellen door erop te klikken toestaan?

en: Post Category
nl_NL: Categorie bericht

en: Post Content
nl_NL: Inhoud bericht

en: Post Custom Field
nl_NL: Aangepast veld bericht

en: Post Excerpt
nl_NL: Samenvatting bericht

en: Post Image
nl_NL: Afbeelding bericht

en: Post Tags
nl_NL: Tags bericht

en: Post Title
nl_NL: Titel bericht

en: Show Answer Explanation?
nl_NL: Toon antwoorduitleg?

en: If the field has an answer explanation, show it?
nl_NL: Als het veld een antwoorduitleg heeft, deze tonen?

en: Radio Buttons
nl_NL: Keuzerondjes

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Link to URL:
nl_NL: Link naar URL:

en: Display as a link to the Source URL
nl_NL: Toon als een link naar de URL van de bron

en: Customize the link text. If empty, the link text will be the URL.
nl_NL: Pas de linktekst aan. Indien leeg, zal de linktekst de URL zijn.

en: Single Line Text
nl_NL: Enkele regel-tekst

en: Paragraph Text
nl_NL: Paragraaf-tekst

en: Maximum words shown
nl_NL: Maximum aantal te tonen woorden

en: Enter the number of words to be shown. If specified it truncates the text. Leave it blank if you want to show the full text.
nl_NL: Vul het aantal woorden om te tonen in. Indien ingevuld, zal het de tekst inkorten. Laat dit leeg om de volledige tekst te tonen.

en: Convert text URLs to HTML links
nl_NL: Converteer tekst-URL's naar HTML-links

en: Converts URI, www, FTP, and email addresses in HTML links
nl_NL: Converteert URI, www, FTP en e-mailadressen naar HTML-links

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie-ID

en: Transaction Type
nl_NL: Type transactie

en: The type of the order: one-time payment or subscription
nl_NL: Het type van de bestelling: eenmalig betaling of abonnement

en: One-Time Payment
nl_NL: Eenmalige betaling

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Define custom link text. Leave blank to display the URL
nl_NL: Definieer aangepaste linktekst. Laat leeg om de URL te tonen.

en: Shorten Link Display
nl_NL: Verkort de Link

en: Only show the domain for a URL instead of the whole link.
nl_NL: Alleen het domein van een URL tonen in plaats van de hele link.

en: Don&rsquo;t show the full URL, only show the domain.
nl_NL: Toon niet de volledige URL, toon alleen het domein.

en: Open link in the same window?
nl_NL: Open link in hetzelfde venster?

en: Workflow Status
nl_NL: Status workflow

en: Workflow Step
nl_NL: Stap workflow

en: Workflow Complete
nl_NL: Workflow voltooid

en: Link to the post
nl_NL: Link naar het bericht

en: Link to the post created by the entry.
nl_NL: Link naar het bericht aangemaakt door de inzending.

en: Link to the category or tag
nl_NL: Link naar de categorie of tag

en: Link to the current category or tag. "Link to single entry" must be unchecked.
nl_NL: Link naar de huidige categorie of tag. "Link naar enkele inzending" moet niet aangevinkt zijn.

en: Use the live post data
nl_NL: Gebruik de live berichtgegevens

en: Instead of using the entry data, instead use the current post data.
nl_NL: In plaats van de inzendingsgegevens te gebruiken, worden de huidige berichtgegevens gebruikt.

en: Override Date Format
nl_NL: Datumformaat overschrijven?

en: Define how the date is displayed (using %sthe PHP date format%s)
nl_NL: Definieer hoe de datum wordt weergeven (gebruik %shet PHP-datumformaat%s)

en: Quiz Score Total
nl_NL: Totale quizscore

en: Displays the number of correct Quiz answers the user submitted.
nl_NL: Toont het aantal juiste quizantwoorden die de gebruiker heeft verstuurd.

en: Quiz Percentage Grade
nl_NL: Cijferpercentage quiz

en: Displays the percentage of correct Quiz answers the user submitted.
nl_NL: Toont het percentage juiste quizantwoorden die de gebruiker heeft verstuurd.

note: translators: This is a field type used by the Gravity Forms Quiz Addon. "A" is 100-90, "B" is 89-80, "C" is 79-70, etc.
en: Quiz Letter Grade
nl_NL: Letterbeoordeling quiz

en: Displays the Grade the user achieved based on Letter Grading configured in the Quiz Settings.
nl_NL: Toon het Rapportcijfer dat deze gebruiker gehaald heeft op basis van de Letter Beoordeling zoals ingesteld in de Quiz Instellingen.

en: Quiz Pass/Fail
nl_NL: Quiz Geslaagd/Gezakt

en: Displays either Passed or Failed based on the Pass/Fail settings configured in the Quiz Settings.
nl_NL: Toon gezakt of geslaagd op basis van de Geslaagd/Gezakt instellingen zoals ingesteld in de Quiz Instellingen.

en: Business Data
nl_NL: Bedrijfsgegevens

en: Display business information in a table.
nl_NL: Toon bedrijfsinformatie in een tabel.

en: Business Listings
nl_NL: Bedrijfsvermeldingen

en: Display business profiles.
nl_NL: Toon bedrijfsprofielen.

en: Edit Table
nl_NL: Tabel bewerken

en: Display items in a table view.
nl_NL: Items in een tabelweergave tonen.

en: Visible Edit Fields
nl_NL: Zichtbare bewerkvelden

en: Display items in a listing view.
nl_NL: Items in een lijstweergave tonen.

en: Link to single entry
nl_NL: Link naar enkele inzending

en: Listing Title
nl_NL: Vermeldingstitel

en: Subheading
nl_NL: Subkop

en: Data placed here will be bold.
nl_NL: Gegevens die hier worden geplaatst zullen vet zijn.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Leave empty to remove.
nl_NL: Laat leeg om te verwijderen.

en: Other Fields
nl_NL: Andere velden

en: Below the subheading, a good place for description and other data.
nl_NL: Onder de subkop, een goede plek voor een beschrijving of andere gegevens.

en: Footer Left
nl_NL: Footer links

en: Footer Right
nl_NL: Footer rechts

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Visible Table Columns
nl_NL: Zichtbare tabelkolommen

en: Each field will be displayed as a column in the table.
nl_NL: Elk veld zal als een kolom in de tabel worden getoond.

en: Event Listings
nl_NL: Evenementvermeldingen

en: Present a list of your events.
nl_NL: Presenteer een lijst van je evenementen.

en: Manage issues and their statuses.
nl_NL: Beheer problemen en hun statussen.

en: Job Board
nl_NL: Vacaturebank

en: Post available jobs in a simple job board.
nl_NL: Plaats beschikbare vacatures in een eenvoudige vacaturebank.

en: People Profiles
nl_NL: Persoonsprofielen

en: List people with individual profiles.
nl_NL: Maak een lijst van mensen met individuele profielen.

en: Resume Board
nl_NL: CV-prikbord

en: Allow job-seekers to post their resumes.
nl_NL: Maak het voor werkzoekenden mogelijk om hun cv's te plaatsen.

en: Staff Profiles
nl_NL: Personeelsprofielen

en: List members of your team.
nl_NL: Maak een lijst van je teamleden.

en: Website Showcase
nl_NL: Website showcase

en: Feature submitted websites with screenshots.
nl_NL: Ingestuurde websites uitlichten met schermafbeeldingen.

en: Insert custom text or HTML as a widget
nl_NL: Aangepaste tekst of HTML als een widget invoegen

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes.
nl_NL: Vul tekst of HTML in. Ondersteunt ook shortcodes.

en: Links to multiple pages of results.
nl_NL: Links naar meerdere pagina's met resultaten.

en: Show each page number
nl_NL: Toon elk paginanummer

en: Show every page number instead of summary (eg: 1 2 3 ... 8 »)
nl_NL: Toon elk paginanummer in plaats van een samenvatting (bv: 1 2 3 ... 8 »)

en: Allow users to modify the number of results shown per page.
nl_NL: Gebruiker toestaan om het aantal resultaten die per pagina worden weergegeven aan te passen.

en: Page Size
nl_NL: Paginagrootte

en: Results Per Page
nl_NL: Resultaten per pagina

en: Summary of the number of visible entries out of the total results.
nl_NL: Samenvatting van het aantal zichtbare inzendingen van de totale resultaten.

en: Displaying %1$s - %2$s of %3$s
nl_NL: %1$s - %2$s van %3$s getoond

en: Displays the results of Poll Fields that exist in the form.
nl_NL: Toont de resultaten van peilingsvelden die in het formulier staan.

en: Display Percentages
nl_NL: Toon percentages

en: Display results percentages as part of results? Supported values are: true, false. Defaults to "true".
nl_NL: Toon resultaatpercentages als onderdeel van de resultaten? Ondersteunde waarden zijn: true en false. Standaard is "true".

en: Display Counts
nl_NL: Toon aantallen

en: Display number of times each choice has been selected when displaying results? Supported values are: true, false. Defaults to "true".
nl_NL: Toon het aantal keer dat een keuze geselecteerd is wanneer resultaten getoond worden. Ondersteunde waarden zijn: true, false. Standaard op "true".

en: Style
nl_NL: Stijl

en: The Polls Add-On currently supports 4 built in styles: red, green, orange, blue. Defaults to "green".
nl_NL: De Polls add-on ondersteunt momenteel 4 ingebouwde stijlen: rood, groen, oranje en blauw. Standaard si "groen".

en: Green
nl_NL: Groen

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Red
nl_NL: Rood

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Poll Results
nl_NL: Peilingsresultaten

en: Search form for searching entries.
nl_NL: Zoekformulier voor het doorzoeken van inzendingen.

en: Search Layout
nl_NL: Zoeklay-out

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Show Clear button
nl_NL: Toon legen-knop

en: Search Mode
nl_NL: Zoekmodus

en: Should search results match all search fields, or any?
nl_NL: Moeten zoekresultaten met alle of enkele zoekvelden overeenkomen?

en: Match Any Fields
nl_NL: Elk veld komt overeen

en: Match All Fields
nl_NL: Alle velden komen overeen

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Select (multiple values)
nl_NL: Selectie (meerdere waarden)

en: Radio
nl_NL: Keuzerondjes

en: Date range
nl_NL: Datumbereik

en: No search fields configured yet.
nl_NL: Nog geen zoekvelden geconfigureerd.

en: Input Type
nl_NL: Type invoer

en: There was an error loading searchable fields. Save the View or refresh the page to fix this issue.
nl_NL: Er was een fout bij het laden van doorzoekbare velden. Sla de weergave op of ververs de pagina om dit probleem op te lossen.

en: Search Everything
nl_NL: Alles doorzoeken

en: Entry Creator
nl_NL: Inzender

en: Search Entries:
nl_NL: Zoek inzendingen:

en: Filter by date:
nl_NL: Filter op datum:

en: Entry ID:
nl_NL: Inzending-ID:

en: Clear
nl_NL: Legen

en: Show a different month
nl_NL: Toon een andere maand

en: Start date
nl_NL: Startdatum

en: End date
nl_NL: Einddatum

en: Show only:
nl_NL: Toon alleen:

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: GravityView Recent Entries
nl_NL: GravityView recente inzendingen

en: Display the most recent entries for a View
nl_NL: Toon de meeste recente inzendingen voor een weergave

en: Recent Entries
nl_NL: Recente inzendingen

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Please select a View to search.
nl_NL: Selecteer een weergave om te doorzoeken.

en: &mdash; Select a View as Entries Source &mdash;
nl_NL: &mdash; Selecteer een weergave als inzendingenbron &mdash;

en: If Embedded, Page ID:
nl_NL: Indien ingevoegd, pagina-ID:

en: To have a search performed on an embedded View, enter the ID of the post or page where the View is embedded.
nl_NL: Om een zoekopdracht uit te voeren op een embedded Weergave, voer het ID van het bericht of pagina in waar de Weergave is embedded.

en: Number of entries to show:
nl_NL: Aantal te tonen inzendingen:

en: A search form for a specific GravityView.
nl_NL: Een zoekformulier voor een specifieke GravityView.

en: GravityView Search
nl_NL: GravityView Zoeken

en: This widget is not configurable from this screen. Please configure it on the %sWidgets page%s.
nl_NL: Deze widget is niet via dit scherm te configureren. Configureer het op de %swidgets-pagina%s.

en: View:
nl_NL: Weergave:

en: &mdash; Select a View &mdash;
nl_NL: &mdash; Selecteer een weergave &mdash;

en: Searchable fields:
nl_NL: Doorzoekbare velden:

en: Search Fields
nl_NL: Zoekvelden

en: Pass/Fail
nl_NL: Geslaagd/gezakt

[ctx: 1: Customer name; 2: Customer email]
en: Licensed to: %1$s (%2$s)
nl_NL: Licentie voor: %1$s (%2$s)

[ctx: 1: GravityView upgrade name, 2: Cost of upgrade]
en: Upgrade to %1$s for %2$s
nl_NL: Upgrade naar %1$s voor %2$s

[ctx: Displayed when a View is not configured. %s is replaced by the tab label]
en: The %s layout has not been configured.
nl_NL: De %s lay-out is niet geconfigureerd.

[ctx: A scale from 0 (bad) to 10 (good)]
en: %s ("Not at all likely") to %s ("Extremely likely")
nl_NL: %s ("Zeer onwaarschijnlijk") tot %s ("Zeer waarschijnlijk")

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Show
nl_NL: Tonen

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Hide
nl_NL: Verbergen

[ctx: Setting: On or off]
en: On
nl_NL: Aan

[ctx: Setting: On or off]
en: Off
nl_NL: Uit

[ctx: Setting: Enable or Disable]
en: Enable
nl_NL: Inschakelen

[ctx: Setting: Enable or Disable]
en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

[ctx: Post Type General Name]
en: Views
nl_NL: Weergaven

[ctx: Post Type Singular Name]
en: View
nl_NL: Weergave

[ctx: Menu name]
en: Views
nl_NL: Weergaven

[ctx: View Item]
en: View
nl_NL: Weergave

[ctx: Label in field picker for empty label]
en: Field #%s (No Label)
nl_NL: Veld #%s (geen label)

[ctx: a support form search has returned empty for the following word]
en: No results found for
nl_NL: Geen resultaten gevonden voor

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no subject provided]
en: Please enter a subject
nl_NL: Vul een onderwerp in

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no message provided]
en: Please enter a message
nl_NL: Vul een bericht in

[ctx: Extensions are WordPress plugins that add functionality to GravityView and Gravity Forms]
en: Extensions
nl_NL: Extensies

[ctx: Debugging output data is empty.]
en: Empty
nl_NL: Leeg

[ctx: Clear all data from the form]
en: Clear
nl_NL: Legen

[ctx: Reset the search form to the state that existed on page load]
en: Reset
nl_NL: Resetten

[ctx: Edit View with the ID of %d]
en: Edit View #%d
nl_NL: Weergave #%d bewerken

[ctx: First parameter: Success or error of the action. Second: User ID number]
en: %s: Assigned User ID #%d as the entry creator.
nl_NL: %s: gebruiker-ID #%d toegewezen als de inzender.

[ctx: To show that the entry was unassigned from an actual user to no user.]
en: No User
nl_NL: Geen gebruiker

[ctx: No user assigned to the entry]
en: No User
nl_NL: Geen gebruiker

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry is approved
nl_NL: Item is goedgekeurd

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry is disapproved
nl_NL: Item is afgekeurd

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry approval is reset
nl_NL: Goedkeuring item is gereset

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry approval is changed
nl_NL: Goedkeuring item is gewijzigd

[ctx: all dropdown items]
en: All
nl_NL: Alles

[ctx: no dropdown items]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: User capability]
en: Entry Creator
nl_NL: Inzender

[ctx: Replacements are HTML]
en: Entry Updated. %sReturning to Entry%s
nl_NL: Item geüpdatet: %sTerug naar item%s

[ctx: Replacement 1 is HTML. Replacement 2 is the title of the page where the user will be taken. Replacement 3 is HTML.]
en: Entry Updated. %sReturning to %s%s
nl_NL: Item geüpdatet. %sTerug naar %s%s

[ctx: Replacement 1 is HTML. Replacement 2 is the URL where the user will be taken. Replacement 3 is HTML.]
en: Entry Updated. %sRedirecting to %s%s
nl_NL: Item geüpdatet. %sTerug naar %s%s

[ctx: Link shown when invalid Edit Entry link is clicked]
en: Go back.
nl_NL: Ga terug.

[ctx: %s is opening and closing HTML link]
en: Only users with specific capabilities will be able to view, add and delete notes. %sRead more%s.
nl_NL: Alleen gebruikers met specifieke permissies kunnen notities bekijken, toevoegen en verwijderen. %sMeer lezen%s.

[ctx: Example email address used as a placeholder]
en: you@example.com
nl_NL: jij@voorbeeld.nl

[ctx: Message to display when submitting a note without content.]
en: Note cannot be blank.
nl_NL: Notitie kan niet leeg zijn.

[ctx: HTML link pointing to WordPress article on oEmbed]
en: Automatically convert oEmbed URLs into embedded content (%slearn more%s).
nl_NL: oEmbed-URL's automatisch converteren naar ingesloten inhoud (%smeer informatie%s).

[ctx: The string placeholders are for emphasis HTML]
en: Note: this will display poll results for %sall form entries%s, not only the entries displayed in the View.
nl_NL: Opmerking: dit zal de peilingsresultaten van %salle formulierinzendingen%s tonen, niet alleen de inzendingen die in de weergave worden getoond.

[ctx: Close calendar]
en: Close
nl_NL: Sluiten

[ctx: Previous month in calendar]
en: Prev
nl_NL: Vorige

[ctx: Next month in calendar]
en: Next
nl_NL: Volgende

[ctx: Today in calendar]
en: Today
nl_NL: Vandaag

[ctx: %s is the current Quiz field type ("Letter" or "Pass/Fail")]
en: %s grading is disabled for this form. %sChange the setting%s
nl_NL: %s-beoordeling is voor dit formulier uitgeschakeld. %sWijzig de instelling%s

[ctx: Post Image field title heading]
en: Title:
nl_NL: Titel:

[ctx: Post Image field caption heading]
en: Caption:
nl_NL: Onderschrift:

[ctx: Post Image field description heading]
en: Description:
nl_NL: Beschrijving:
