GravityView 2.8.1 - en to he_IL translation catalogue (712 entries)

en: Could not activate the %s Extension; GravityView is not active.
he_IL: לא הצלחתי להפעיל את הרחבת %s; GravityView לא פעיל.

en: The %s Extension requires GravityView Version %s or newer.
he_IL: הרחבת %s דורשת גירסת GravityView %s ומעלה.

en: The %s Extension requires PHP Version %s or newer. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
he_IL: הרחבת %s דורשת גירסת PHP %s ומעלה. אנא בקש ממנהל השרת לשדרג את גירסת ה-PHP.

en: License Details:
he_IL: פרטי רישיון:

en: Access your GravityView account
he_IL: כנס לחשבון GravityView שלך

en: This development site does not count toward license activation limits
he_IL: אתר הפיתוח הזה לא נספר במגבלות הרישיון

en: License level: %s
he_IL: רמת רישיון: %s

en: Activations: %d of %s sites
he_IL: הפעלות: %d %s אתרים

en: Renew on: %s
he_IL: חידוש ב: %s

en: Upgrades available:
he_IL: שדרוגים זמינים:

en: Get access to Extensions
he_IL: קבל גישה להרחבות

en: Get access to Entry Importer and other Premium plugins
he_IL: קבל גישה מייבא הרשומות ותוספי פרימיום נוספים

en: Status
he_IL: סטטוס

en: There was an error processing the request.
he_IL: אירעה שגיאה בעיבוד הבקשה.

en: Could not deactivate the license. The license key you attempted to deactivate may not be active or valid.
he_IL: לא הצלחתי לבטל את הרישיון. מפתח הרישיון שניסית לנטרל לא פעיל או לא חוקי.

en: The license key is valid, but it has not been activated for this site.
he_IL: מפתח הרישיון בתוקף, אבל לא הופעל עבור אתר זה.

en: Invalid: this license has reached its activation limit.
he_IL: לא חוקי: רישיון זה הגיע למגבלת ההפעלה שלו.

en: You can manage license activations %son your GravityView account page%s.
he_IL: באפשרותך לנהל רישיונות הפעלה %sבחשבון GravityView שלך%s.

en: The license has been deactivated.
he_IL: הרישיון בוטל.

en: The license key is valid and active.
he_IL: מפתח הרישיון חוקי ופעיל.

en: The license key entered is invalid.
he_IL: מפתח הרישיון שהוזן אינו חוקי.

en: Invalid license key.
he_IL: מפתח רישיון לא חוקי.

en: This license key has been revoked.
he_IL: מפתח רישיון זה בוטל.

en: This license key has expired. %sRenew your license on the GravityView website%s to receive updates and support.
he_IL: מפתח הרישיון פג תוקף. %sחדש את הרישיון שלך באתר GravityView%s כדי לקבל עדכונים ותמיכה.

en: You don't have the ability to edit plugin settings.
he_IL: אין לך יכולת לערוך את הגדרות התוסף.

en: Verifying license&hellip;
he_IL: מאמת רישיון &hellip;

en: Activate License
he_IL: הפעל הרישיון

en: Deactivate License
he_IL: בטל רישיון

en: Verify License
he_IL: אמת רישיון

en: Deactivating license&hellip;
he_IL: מבטל רישיון &hellip;

en: Check License
he_IL: בדוק רישיון

en: You are not allowed to view this content.
he_IL: אינך מורשה לצפות בתוכן זה.

en: Embed Entry %d
he_IL: הטמע רשומה %d

en: This entry will be displayed as it is configured in View %d
he_IL: רשומה זו תוצג כפי שהיא מוגדרת בתצוגה %d

en: This will look better when it is embedded.
he_IL: זה ייראה טוב יותר כאשר יוטמע.

en: Styles don't get loaded when being previewed, so the content below will look strange. Don't be concerned!
he_IL: סגנונות לא נטענים בתצוגה מוקדמת, לכן התוכן להלן נראה מוזר. אל תדאג!

en: Disapproved the Entry for GravityView
he_IL: הרשומה נשללה עבור GravityView

en: Approved the Entry for GravityView
he_IL: הרשומה אושרה עבור GravityView

en: You can only see this message because you are able to edit this View.
he_IL: אתה רואה הודעה זו כיוון שאתה יכול לערוך תצוגה זו.

en: Edit Entry
he_IL: ערוך רשומה

en: Single Entry
he_IL: רשומה בודדת

en: Multiple Entries
he_IL: רשומות מרובות

en: Add fields to %s
he_IL: הוסף שדות אל %s

en: GravityView Settings
he_IL: הגדרות GravityView

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: If you delete then re-install GravityView, it will be like installing GravityView for the first time.
he_IL: אם תמחק ותתקין את GravityView מחדש, זה יהיה כאילו התוסף הותקן בפעם הראשונה.

en: Delete all Views, GravityView entry approval status, GravityView-generated entry notes (including approval and entry creator changes), and GravityView plugin settings.
he_IL: מחק את כל התצוגות, סטטוס אישור רשומות, הערות שנוצרו על ידי GravityView (כולל שינויים באישור ויוצר רשומה), והגדרות התוסף.

en: I am going to continue using GravityView
he_IL: אני מתכוון להמשיך להשתמש ב-GravityView

en: I no longer need GravityView
he_IL: אני צריך לא צריך את GravityView

en: The plugin doesn't work
he_IL: התוסף לא עובד

en: I found a better plugin
he_IL: מצאתי תוסף טוב יותר

en: What plugin you are using, and why?
he_IL: באיזה תוסף אתה משתמש ולמה?

en: Other
he_IL: אחר

en: There was an error sharing your feedback. Sorry! Please email us at support@gravityview.co
he_IL: אירעה שגיאה בשיתוף במשוב שלך. מצטרעים! אנא שלח אלינו מייל לכתובת support@gravityview.co

en: Why did you uninstall GravityView?
he_IL: למה הסרת את GravityView?

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Please share your thoughts about GravityView
he_IL: שתף את המחשבות שלך על GravityView

en: How likely are you to recommend GravityView?
he_IL: מה הסבירות שתמליץ על GravityView?

en: Please follow up with me about my feedback
he_IL: אנא צרו איתי קשר בנוגע למשוב שלי

en: Send Us Your Feedback
he_IL: שלח לנו את המשוב שלך

en: Thank you for using GravityView!
he_IL: תודה שהשתמשת ב-GravityView!

en: Your feedback helps us improve GravityView. If you have any questions or comments, email us: support@gravityview.co
he_IL: המשוב שלך מסייע לנו לשפר את GravityView. אם יש לך שאלות או הערות, שלח לנו אימייל ל: support@gravityview.co

en: Delete all GravityView content and settings
he_IL: מחק את כל ההגדרות והתוכן של GravityView

en: Uninstall %s
he_IL: הסר את %s

en: Update Settings
he_IL: עדכן הגדרות

en: Your GravityView license %s. This means you&rsquo;re missing out on updates and support! %sActivate your license%s or %sget a license here%s.
he_IL: רישיון GravityView שלך %s. משמעות הדבר היא שאתה מפספס עדכונים ותמיכה! %sהפעל את הרישיון שלך%s או %sקבל רישיון כאן%s.

en: Inactive License
he_IL: רישיון לא פעיל

en: Expired License
he_IL: רישיון פג תוקף

en: Invalid License
he_IL: רישיון לא תקין

en: is invalid
he_IL: אינו תקין

en: is inactive
he_IL: לא פעיל

en: Activate your license key below.
he_IL: הפעל את מפתח הרישיון שלך להלן.

en: has not been activated
he_IL: לא הופעל

en: Required
he_IL: נדרש

en: License Key
he_IL: מפתח רישיון

en: Enter the license key that was sent to you on purchase. This enables plugin updates &amp; support.
he_IL: הזן את מפתח הרשיון שנשלח אליך בעת הרכישה. פעולה זו מאפשרת עדכונים ותמיכה לתוסף.

en: Support Email
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני לתמיכה

en: In order to provide responses to your support requests, please provide your email address.
he_IL: על מנת להגיב לבקשות התמיכה שלך, אנא הזן את כתובת המייל שלך.

en: Show Support Port?
he_IL: להציג יציאת תמיכה?

en: The Support Port looks like this.
he_IL: יציאת התמיכה נראית כך.

en: The Support Port provides quick access to how-to articles and tutorials. For administrators, it also makes it easy to contact support.
he_IL: יציאת התמיכה מספקת גישה מהירה למאמרי הדרכה. למנהלים, זה מאפשר ליצור קשר עם התמיכה בקלות.

en: Show the Support Port on GravityView pages?
he_IL: להציג יציאת תמיכה בעמודי GravityView?

en: No-Conflict Mode
he_IL: מצב ללא התנגשות

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on GravityView admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי למנוע מסקריפטים וסגנונות חיצוניים להיות מודפסים בדפי הניהול של התוסף, ולהקטין התנגשויות עם תוספים ותבניות אחרים.

en: If your Edit View tabs are ugly, enable this setting.
he_IL: אם לשוניות ערוך תצוגה שלך מכוערות, הפעל הגדרה זו.

en: You are running GravityView version %s
he_IL: אתה משתמש בGravityView גירסה %s

en: The license key you entered has been saved, but not activated. Please activate the license.
he_IL: מפתח הרישיון שהזנת כבר נשמר, אבל לא הופעל. אנא הפעל את הרישיון.

en: View ID
he_IL: מזהה תצוגה

en: Number of entries per page
he_IL: מספר רשומות לעמוד

en: Enable lightbox for images
he_IL: הפעל לייטבוקס לתמונות

en: Show only approved entries
he_IL: הצג רק רשומות שאושרו

en: Show all entries to administrators
he_IL: הצג את כל הרשומות למנהלים

en: Administrators will be able to see entries with any approval status.
he_IL: מנהלים יוכלו לראות רשומות בכל סטטוס אישור.

en: Logged-out visitors and non-administrators will only see approved entries, while administrators will see entries with all statuses. This makes it easier for administrators to moderate entries from a View.
he_IL: מבקרים לא מחוברים ולא-מנהלים יוכלו לראות רק רשומות מאושרות, בעוד שמנהלים יראו רשומות בכל הסטטוסים. זה יאפשר למנהלים לנהל רשומות מהתצוגה ביתר קלות.

en: Hide View data until search is performed
he_IL: הסתר נתוני תצוגה עד שמתבצע חיפוש.

en: When enabled it will only show any View entries after a search is performed.
he_IL: כאשר מופעל רשומות תצוגה יוצגו רק אחרי ביצוע חיפוש.

en: Hide empty fields
he_IL: הסתר שדות ריקים

en: Allow User Edit
he_IL: אפשר למשתמש לערוך

en: Allow logged-in users to edit entries they created.
he_IL: אפשר למשתמשים מחוברים לערוך את הרשומות שיצרו.

en: Display "Edit Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Edit Entry fields will always be displayed to site administrators.
he_IL: הצג שדות "ערוך רשומה" למשתמשים שאינם מנהלים, אם הם יצרו את הרשומה. שדות עריכת הרשומה יוצגו תמיד למנהלי האתר.

en: Allow User Delete
he_IL: אפשר למשתמש למחוק

en: Allow logged-in users to delete entries they created.
he_IL: אפשר למשתמשים מחוברים למחוק את הרשומות שיצרו.

en: Display "Delete Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Delete Entry fields will always be displayed to site administrators.
he_IL: הצג שדות "מחק רשומה" למשתמשים שאינם מנהלים, אם הם יצרו את הרשומה. שדות מחיקת הרשומה יוצגו תמיד למנהלי האתר.

en: Sort by field
he_IL: מיין לפי שדה

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Date Created
he_IL: תאריך יצירה

en: Sort direction
he_IL: כיוון המיון

en: ASC
he_IL: עולה

en: DESC
he_IL: יורד

en: Enable sorting by column
he_IL: אפשר מיון לפי עמודה

en: Column Sorting
he_IL: מיון לפי עמודה

en: Filter by Start Date
he_IL: סנן לפי תאריך התחלה

en: Show entries submitted after this date. Supports relative dates, such as "-1 week" or "-1 month".
he_IL: הצג רשומות שנאספו לאחר תאריך זה. תומך תאריכים יחסיים, כגון "-1 שבוע" או "-1 חודש".

en: Filter by End Date
he_IL: סנן לפי תאריך סיום

en: Show entries submitted before this date. Supports relative dates, such as "now" or "-3 days".
he_IL: הצג רשומות שנאספו לפני תאריך זה. תומך תאריכים יחסיים, כגון "עכשיו" או "-3 ימים".

en: CSS Class
he_IL: קלאס CSS

en: CSS class to add to the wrapping HTML container.
he_IL: הוספת CSS ל-HTML העוטף באתר.

en: Search Value
he_IL: ערך חיפוש

en: Define a default search value for the View
he_IL: הגדר ערך חיפוש ברירת מחדל לתצוגה זו

en: Search Field
he_IL: שדה חיפוש

en: If Search Value is set, you can define a specific field to search in. Otherwise, all fields will be searched.
he_IL: אם הוגדר ערך חיפוש, באפשרותך להגדיר שדה ספציפי כדי לבצע בו חיפוש. אחרת, החיפוש יתבצע בכל השדות.

en: Single Entry Title
he_IL: כותרת רשומה בודדת

en: When viewing a single entry, change the title of the page to this setting. Otherwise, the title will not change between the Multiple Entries and Single Entry views.
he_IL: בעת הצגת רשומה בודדת, שנה את הכותרת של העמוד להגדרה זו. אחרת, הכותרת לא תשתנה בין תצוגת רשומות מרובות ובין תצוגת רשומה בודדת.

en: Back Link Label
he_IL: תווית קישור חזרה

en: The text of the link that returns to the multiple entries view.
he_IL: טקסט הקישור שמחזיר לתצוגת רשומות מרובות.

en: &larr; Go back
he_IL: חזור &larr;

en: Prevent Direct Access
he_IL: מנע גישה ישירה

en: Only allow access to this View when embedded using the shortcode.
he_IL: אפשר גישה לתצוגה זו כאשר היא מוטמעת עם השורטקוד.

en: Parent View:
he_IL: תצוגת אב:

en: All Views
he_IL: כל התצוגות

en: Add New View
he_IL: הוסף תצוגה חדשה

en: New View
he_IL: תצוגה חדשה

en: Edit View
he_IL: ערוך תצוגה

en: Update View
he_IL: עדכן תצוגה

en: Search Views
he_IL: חפש תצוגות

en: No Views found in Trash
he_IL: לא נמצאו תצוגות בפח

en: Filter Views list
he_IL: סנן רשימת תצוגות

en: Views list navigation
he_IL: ניווט ברשימת תצוגות

en: Views list
he_IL: רשימת תצוגות

en: See Views
he_IL: צפה בתצוגות

en: View Attributes
he_IL: מאפייני תצוגה

en: view
he_IL: הצג

en: Create views based on a Gravity Forms form
he_IL: צור תצוגות המבוססות על טופס של Gravity Forms

en: Custom CSS Class:
he_IL: CSS מותאם אישית:

en: This class will be added to the widget container
he_IL: הקלאס הזה יתווסף לוידג'ט כפי שיופיע באתר

en: Top
he_IL: עליון

en: Left
he_IL: שמאל

en: Right
he_IL:  ימין

en: No Views found.
he_IL: לא נמצאו תצוגות.

en: You do not have permission to install plugin updates
he_IL: אין לך הרשאה להתקין עדכוני תוסף

en: Error
he_IL: שגיאה

en: %sGravityView requires PHP Version %s or newer.%s 
    
    You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
he_IL: %sGravity View דורש גירסת PHP %s ומעלה.%s
    
    אתה משתמש בגירסה %s. אנא בקש ממנהל השרת לשדרג את גירסה ה-PHP.

en: Type: %s
he_IL: סוג: %s

en: Field ID: %s
he_IL: מזהה שדה: %s

en: Admin Label: %s
he_IL: תווית מנהל: %s

en: Configure %s Settings
he_IL: קבע הגדרות של %s

en: Remove %s
he_IL: הסר את %s

en: This field links to the Single Entry
he_IL: השדה הזה מקשר לרשומה בודדת

en: GravityView Support
he_IL: תמיכה GravityView

en: Search GravityView Docs
he_IL: חפש בתיעוד של  GravityView

en: Your search timed out. Please double-check your internet connection and try again.
he_IL: תם הזמן הקצוב לחיפוש שלך. אנא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט ונסה שוב.

en: Contact Support
he_IL: פנה לתמיכה

en: Attach a screenshot or file
he_IL: צרף צילום מסך או קובץ

en: The maximum file size is 10 MB
he_IL: גודל הקובץ המקסימלי הוא 10 MB

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: Please enter your name
he_IL: אנא הזן את שמך.

en: Email address
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני

en: Please enter a valid email address
he_IL: אנא הזן כתובת אימייל תקינה

en: Subject
he_IL: נושא

en: How can we help you?
he_IL: איך נוכל לעזור לך?

en: Message sent!
he_IL: ההודעה נשלחה!

en: Thanks for reaching out! Someone from the GravityView team will get back to you soon.
he_IL: תודה שיצרת קשר! מישהו מצוות GravityView יחזור אליך בהקדם.

note: translators: "Support Port" can be translated as "Support Portal" or "Support Window"
en: GravityView Support Port
he_IL: יציאת התמיכה של GravityView

en: Show GravityView Support Port when on a GravityView-related page
he_IL: הצג את יציאת התמיכה של GravityView כאשר נמצאים בדף הקשור GravityView

en: Show Label
he_IL: הצג תווית

en: Custom Label:
he_IL: תווית מותאמת אישית:

en: This class will be added to the field container
he_IL: יתווסף לשדה כפי שיופיע באתר

en: Make visible only to logged-in users?
he_IL: להפוך גלוי רק עבור משתמשים מחוברים?

en: Make visible for:
he_IL: הפוך לגלוי עבור:

en: Percent Width
he_IL: אחוז רוחב

en: Leave blank for column width to be based on the field content.
he_IL: השאר ריק כדי לקבוע רוחב עמודה לפי תוכן השדה.

en: Any Logged-In User
he_IL: כל משתמש מחובר

en: Author Or Higher
he_IL: מחבר ומעלה

en: Can View Gravity Forms Entries
he_IL: יכול להציג רשומות של Gravity Forms

en: Editor Or Higher
he_IL: עורך ומעלה

en: Can Edit Gravity Forms Entries
he_IL: יכול לערוך רשומות של Gravity Forms

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: Multisite Super Admin
he_IL: מנהל ראשי במולטיסייט

en: Options: %s
he_IL: אפשרויות: %s

en: Edit this entry
he_IL: ערוך רשומה זו

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Choose a View Type
he_IL: בחרו סוג תצוגה

en: View Configuration
he_IL: תצורת תצוגה

en: View Settings
he_IL: הגדרות תצוגה

en: Filter &amp; Sort
he_IL: סנן ומיין

en: Data Source
he_IL: מקור נתונים

en: Where would you like the data to come from for this View?
he_IL: מהיכן תרצה שיגיעו הנתונים עבור תצוגה זו?

en: or use an existing form
he_IL: או השתמש בטופס קיים

en: list of forms
he_IL: רשימת טפסים

en: Switch View
he_IL: החלף תצוגה

en: Switch View Type
he_IL: החלף סוג תצוגה

en: Attention
he_IL: שים לב

en: Changing the form will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
he_IL: שינוי הטופס יאפס את תצורת השדה. השינויים יהפכו לקבועים, ברגע שתשמור את התצוגה.

en: Changing the View Type will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
he_IL: שינוי סוג תצוגה תאפס את תצורת שדה. השינויים יהפכו לקבועים, ברגע שתשמור את התצוגה.

en: GravityView requires Javascript to be enabled.
he_IL: GravityView דורש Javascript מופעל.

en: Buy Now
he_IL: קנה עכשיו

en: Select
he_IL: בחר

en: View a live demo of this preset
he_IL: תצוגה של ההגדרה המוקדמת הזו

en: Embed Shortcode
he_IL: הטמעת שורטקוד

en: Add this shortcode to a post or page to embed this view.
he_IL: הוסף את השורטקוד הזה לפוסט או עמוד כדי להטמיע את התצוגה הזו.

en: Above Entries Widgets
he_IL: וידג'טים מעל לרשומות

en: These widgets will be shown above entries.
he_IL: הוידג'טים האלה יופיעו מעל לרשומות.

en: Entries Fields
he_IL: שדות הרשומות

en: These fields will be shown for each entry.
he_IL: שדות אלו יופיעו לכל רשומה.

en: Below Entries Widgets
he_IL: וידג'טים מתחת לרשומות

en: These widgets will be shown below entries.
he_IL: הוידג'טים האלה יופיעו מתחת לרשומות.

en: Close
he_IL: סגור

en: These fields will be shown in Single Entry view.
he_IL: שדות אלו יופיעו בתצוגת רשומה בודדת.

en: Fields shown when editing an entry.
he_IL: שדות שיוצגו בעת עריכת רשומה.

en: If not configured, all form fields will be displayed.
he_IL: אם לא הוגדר, כל שדות הטופס יופיעו.

en: Insert View
he_IL: הכנס תצוגה.

en: Add View
he_IL: הוסף תצוגה

en: Embed a View
he_IL: הטמע תצוגה

en: Use this form to embed a View into this %s. %sLearn more about using shortcodes.%s
he_IL: השתמש בטופס זה כדי להטמיע תצוגה לתוך %s. %sלמד עוד על שימוש בשורטקודים.%s

en: Select a View
he_IL: בחר תצוגה

en: &mdash; Select a View to Insert &mdash;
he_IL: &mdash; בחר תצוגה להוספה &mdash;

en: (no title)
he_IL: (ללא כותרת)

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Loading&hellip;
he_IL: טוען&hellip;

en: Please select a View
he_IL: אנא בחר תצוגה

en: GravityView Fields
he_IL: שדות GravityView

en: Allow administrators to approve or reject entries and users to opt-in or opt-out of their entries being displayed.
he_IL: אפשר למנהלי לאשר או לדחות רשומות ולמשתמשים להסכים או לסרב להצגת הרשומות שלהם.

en: Approve/Reject
he_IL: אשר/דחה

en: User Opt-In
he_IL: הסכמת משתמש

en: Approved? (Admin-only)
he_IL: מאושר? (מנהל בלבד)

en: Approved?
he_IL: מאושר?

en: Show Entry on Website
he_IL: הצג רשומה באתר

en: Opt-In
he_IL: הסכמה

en: Yes, display my entry on the website
he_IL: כן, הצג את הרשומה שלי באתר

en: %d entries
he_IL: %d רשומות

en: 1 entry
he_IL: רשומה אחת

en: %s approved.
he_IL: %s אושרו.

en: %s unapproved.
he_IL: %s לא אושרו.

en: %s disapproved.
he_IL: %s נשללו.

en: Show entry in directory view?
he_IL: להציג רשומה בתצוגת מדריך?

en: All forms
he_IL: כל הטפסים

en: Create a View
he_IL: צור תצוגה

en: Create a View using this form as a data source
he_IL: צור תצוגה על ידי שימוש בטופס זה כמקור נתונים

en: No Title (View #%d)
he_IL: ללא כותרת (תצוגה #%d)

en: Connected Views
he_IL: תצוגות מחוברות

en: GravityView Views using this form as a data source
he_IL: תצוגות המשתמשות בטופס זה כמקור נתונים

en: CSS Merge Tags
he_IL: קודי מיזוג CSS

en: Developers: The CSS classes will be sanitized using the %ssanitize_title_with_dashes()%s function.
he_IL: מפתחים: מחלקות CSS ינוקו באמצעות הפונקציה () %s של ssanitize_title_with_dashes %.

en: Not connected.
he_IL: לא מחובר.

en: The connected form can not be found; it may no longer exist.
he_IL: הטופס המחובר לא נמצא; יתכן והוא אינו קיים עוד.

en: Edit Form
he_IL: ערוך טופס

en: Entries
he_IL: רשומות

en: Edit settings for this form
he_IL: ערוך הגדרות טופס זה

en: Preview Form
he_IL: תצוגה מקדימה לטופס

en: Preview this form
he_IL: צפה בתצוגה מקדימה לטופס זה

en: Entry ID
he_IL: מזהה רשומה

en: The unique ID of the entry.
he_IL: המזהה הייחודי של הרשומה.

en: Entry Date
he_IL: תאריך רשומה

en: The date the entry was created.
he_IL: התאריך שבו נוצרה הרשומה.

en: Source URL
he_IL: כתובת ה-URL של מקור הטופס

en: The URL of the page where the form was submitted.
he_IL: כתובת ה-URL של העמוד שממנו נשלח הטופס.

en: User IP
he_IL: IP  המשתמש

en: The IP Address of the user who created the entry.
he_IL: כתובת ה-IP של המשתמש שיצר את הרשומה.

en: User
he_IL: משתמש

en: Details of the logged-in user who created the entry (if any).
he_IL: פרטי המשתמש המחובר שיצר את הרשומה (אם בכלל).

en: Other Entries
he_IL: רשומות אחרות

en: Display other entries created by the entry creator.
he_IL: הצג רשומות נוספות שנוצרו על ידי יוצר הרשומה.

en: Link to Entry
he_IL: קישור לרשומה

en: A dedicated link to the single entry with customizable text.
he_IL: קישור ייעודי לרשומה הבודדת עם טקסט מותאם אישית.

en: Custom Content
he_IL: תוכן מותאם אישית

en: Insert custom text or HTML.
he_IL: הוסף טקסט מותאם אישית או HTML.

en: Add Widget
he_IL: הוסף וידג'ט

en: Add Field
he_IL: הוסף שדה

en: "+ %s" or drag existing %ss here.
he_IL: "+ %s" או גרור %ss קיים לכאן.

en: Search Bar
he_IL: סרגל חיפוש

en: Show Pagination Info
he_IL: הצג עימוד

en: Page Links
he_IL: קישורי עמוד

en: This View is configured using the %s View type, which is disabled.
he_IL: תצוגה זו נקבעה באמצעות %s סוג התצוגה, אשר אינו זמין.

en: The data is not lost; re-activate the associated plugin and the configuration will re-appear.
he_IL: הנתונים לא אבדו; הפעל מחדש את התוסף המשויך,והתצורה תופיע מחדש.

en: Enter View name here
he_IL: הזן כאן שם תצוגה.

en: Add Search Field
he_IL: הוסף שדה חיפוש

en: Continue
he_IL: המשך

en: Ok
he_IL: OK

en: Error while creating the View for you. Check the settings or contact GravityView support.
he_IL: אירעה שגיאה בעת יצירת התצוג. בדוק את ההגדרות או פנה לתמיכה של GravityView.

en: There was an error loading dynamic content.
he_IL: אירעה שגיאה בטעינת תוכן דינמי.

en: Error while adding the field. Please try again or contact GravityView support.
he_IL: אירעה שגיאה בעת הוספת השדה. אנא נסה שוב או פנה לתמיכה של GravityView.

en: Would you like to remove all fields in this zone? (You are seeing this message because you were holding down the ALT key)
he_IL: האם ברצונך להסיר את כל שדות באזור זה? (אתה רואה את ההודעה הזאת מכיוון שלחצת על מקש ALT)

en: GravityView: Getting Started
he_IL: GravityView: תחילת העבודה

en: Getting Started
he_IL: תחילת עבודה

en: Changelog
he_IL: לוג שינויים

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Welcome to GravityView %s
he_IL: ברוכים הבאים לGravityView %s

en: Thank you for installing GravityView. Beautifully display your Gravity Forms entries.
he_IL: תודה שהתקנת את GravityView. הצג את הרשומות של Gravity Forms בצורה יפה.

en: List of Changes
he_IL: רשימת שינויים

en: What&rsquo;s New
he_IL: מה חדש

en: GravityView is brought to you by:
he_IL: GravityView מוגש לך מאת:

en: Contributors
he_IL: תורמים

en: Want to contribute?
he_IL: רוצה לתרום?

en: If you want to contribute to the code, %syou can on Github%s. If your contributions are accepted, you will be thanked here.
he_IL: אם אתה רוצה לתרום לקוד, %sאתה יכול לעשות זאת בGithub %s. אם התרומות שלך יתקבלו, נודה לך כאן.

en: %sYou don't have any active views. Let&rsquo;s go %screate one%s!%s
    
    If you feel like you're lost in space and need help getting started, check out the %sGetting Started%s page.
he_IL: %sאין לך תצוגות פעילות. בוא %sניצור אחת %s! %s אם אתה מרגיש כאילו אתה אבוד בחלל ואתה זקוק לעזרה, בקר בעמוד %sתחילת עבודה%s

en: There are no active Views
he_IL: אין תצוגות פעילות

en: The form connected to this View no longer exists.
he_IL: הטופס שמקושר לתצוגה הזו כבר לא קיים.

en: Select another form as the data source for this View.
he_IL: בחר טופס אחר כמקור נתונים לתצוגה זו.

en: The connected form is in the trash.
he_IL: הטופס המקושר נמצא בפח.

en: Restore the form from the trash
he_IL: שחזר את הטופס מהפח

en: or select another form.
he_IL: או בחר טופס אחר.

en: Support
he_IL: תמיכה

en: A new form was created for this View: "%s"
he_IL: טופס חדש נוצר עבור תצוגה זו: "%s"

en: %sThere are no entries for the new form, so the View will also be empty.%s To start collecting entries, you can add submissions through %sthe preview form%s and also embed the form on a post or page using this code: %s
    
    					You can %sedit the form%s in Gravity Forms and the updated fields will be available here. Don&rsquo;t forget to %scustomize the form settings%s.
he_IL: %sאין רשומות לטופס החדש, לכן גם התצוגה תהיה ריקה.%s כדי להתחיל לאסוף רשומות, באפשרותך למלא את הטופס דרך %התצוגה המקדימה%s או להטמיע אותו בעמוד או פוסט באמצעות הקוד הזה: %s 
    
    				 באפשרותך %sלערוך את הטופס%s בGravity Forms והשדות המעודכנים יופיעו כאן. אל תשכח %להתאים את הגדרות הטופס%s.

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View updated. %sView on website.%s
he_IL: התצוגה עודכנה. %sהצג באתר.%s

en: View deleted.
he_IL: התצוגה נמחקה.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: View restored to revision from %s
he_IL: התצוגה שוחזרה לגירסה מ- %s

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View published. %sView on website.%s
he_IL: התצוגה פורסמה. %sהצג באתר%s

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View saved. %sView on website.%s
he_IL: התצוגה נשמרה. %sהצג באתר.%s

en: View submitted.
he_IL: התצוגה נשלחה.

note: translators: Date and time the View is scheduled to be published
en: View scheduled for: %1$s.
he_IL: התצוגה תוזמנה ל: %1$s.

note: translators: Publish box date format, see http:php.net/date
en: M j, Y @ G:i
he_IL: ‏M j, Y @ G:i

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View draft updated. %sView on website.%s
he_IL: טיוטת התצוגה עודכנה. %sהצג באתר.%s

en: This search returned no results.
he_IL: חיפוש זה לא החזיר תוצאות.

en: No entries match your request.
he_IL: לא נמצאו רשומות התואמות את בקשתך.

en: Map It
he_IL: מיפוי

en: Post ID
he_IL: מזהה פוסט

note: translators: %s: relative time from now, used for generic date comparisons. "1 day ago", or "20 seconds ago"
en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: Email hidden; Javascript is required.
he_IL: דואר אלקטרוני מוסתר; דרוש Javascript.

en: The ID is required.
he_IL: דרוש מזהה.

en: You did not enter a number. The value entered should be a number, representing the ID of the post or page the View is embedded on.
he_IL: לא הזנת מספר. הערך המוזן צריך להיות מספר, המייצג את מזהה הפוסט או העמוד, שבו מוטמעת התצוגה.

en: Learn more&hellip;
he_IL: למד עוד &hellip;

en: There is no post or page with that ID.
he_IL: אין פוסט או עמוד עם מזהה זה.

en: The Post ID entered is not valid. You may have entered a post or page that does not contain the selected View. Make sure the post contains the following shortcode: %s
he_IL: מזהה הפוסט שהוזן אינו תקין. יתכן והזנת פוסט או עמוד שאינם מכילים את התצוגה הנבחרת. יש לוודא שהפוסט מכיל את השורטקוד הבא: %s

en: The ID is already a View.
he_IL: המזהה הוא כבר תצוגה.

en: Warnings
he_IL: אזהרות

en: Logs
he_IL: לוגים

en: Edit Entry %s
he_IL: ערוך רשומה %s

en: Edit Form #%d
he_IL: ערוך טופס # %d

en: Clone
he_IL: שכפל

en: Clone this View
he_IL: שכפל תצוגה זו

en: New Draft
he_IL: טיוטה חדשה

en: Clone View
he_IL: שכפל תצוגה

en: Copy as a new draft View
he_IL: העתק כטיוטת תצוגה חדשה

en: No post to duplicate has been supplied!
he_IL: לא סופק פוסט לשיכפול!

en: You don't have permission to copy this View.
he_IL: אין לך הרשאות להעתיק תצוגה זו.

en: Copy creation failed, could not find original View with ID #%d
he_IL: העתקה נכשלה, לא היתה אפשרות למצוא את התצוגה המקורית עם מזהה # %d

en: Dismiss
he_IL: שחרר

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Changed entry creator from %s to %s
he_IL: יוצר הרשומה השתנה מ- %s ל- %s

en: Change Entry Creator:
he_IL: שנה יוצר הרשומה:

en: You are seeing this notice because you are an administrator. Other users of the site will see nothing.
he_IL: אתה רואה הודעה זו, כיוון שאתה מנהל. משתמשים אחרים של האתר לא יראו כלום.

en: %sGravityView will soon require PHP Version %s.%s 
    
    You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
he_IL: %sGravity View ידרוש בקרוב גירסת PHP %s .%s
    
    אתה משתמש בגירסה %s. אנא בקש ממנהל השרת לשדרג את גירסה ה-PHP.

en: %sGravityView requires WordPress %s or newer.%s 
    
    You're using Version %s. Please upgrade your WordPress installation.
he_IL: %sGravity View דורש גירסת וורדפרס  %s ומעלה.%s
    
    אתה משתמש בגירסה %s. אנא שדרג את התקנת הוורדפרס שלך.

en: %sGravityView requires Gravity Forms to be active. %sActivate Gravity Forms%s to use the GravityView plugin.
he_IL: %sGravityView דורש שתוסף Gravity Forms יהיה פעיל. %sהפעל את התוסף%s כדי להשתמש בתוסף GravityView.

en: Potential Conflict
he_IL: התנגשות אפשרית

en: GravityView and Gravity Forms Directory are both active. This may cause problems. If you experience issues, disable the Gravity Forms Directory plugin.
he_IL: GravityView ו-Gravity Forms Directory פעילים. זה עלול לגרום לבעיות. אם אתה חווה תקלות, כבה את תוסף Gravity Forms Directory.

en: Disapproved
he_IL: נשלל

en: Disapprove
he_IL: שלול

en: Entry not approved for directory viewing. Click to approve this entry.
he_IL: רשומה לא אושרה להצגה ברשימה. לחץ כדי לאשר את הרשומה.

en: Approved
he_IL: מאושר

en: Approve
he_IL: אשר

en: Entry approved for directory viewing. Click to disapprove this entry.
he_IL: רשומה אושרה להצגה ברשימה. לחץ כדי לשלול את האישור לרשומה.

en: Unapproved
he_IL: לא אושר

en: Reset Approval
he_IL: אפס אישור

en: Entry not yet reviewed. Click to approve this entry.
he_IL: הרשומה עדיין לא נבדקה. לחץ כדי לאשר את הרשומה.

en: The request was invalid. Refresh the page and try again.
he_IL: בקשה לא תקינה. רענן את הדף ונסה שנית.

en: You do not have permission to edit this entry.
he_IL: אין לך הרשאה לערוך רשומה זו.

en: Reset Entry approval for GravityView
he_IL: אישור הרשומה אופס עבור GravityView

en: Delete Entry
he_IL: מחק רשומה

en: View Details
he_IL: הצג פרטים

en: Delete Link Text
he_IL: טקסט קישור מחיקה

en: Allow the following users to delete the entry:
he_IL: אפשר למשתמשים הבאים למחוק את הרשומה:

en: A link to delete the entry. Respects the Delete Entry permissions.
he_IL: קישור למחיקת הרשומה. מכבד את הרשאות מחיקת רשומה.

en: Delete
he_IL: מחק

en: The entry does not exist.
he_IL: הרשומה אינה קיימת.

en: Moving the entry to the trash failed.
he_IL: העברת הרשומה לפח נכשלה.

en: Are you sure you want to delete this entry? This cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק רשומה זו? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The link to delete this entry is not valid; it may have expired.
he_IL: הקישור למחיקת הרשומה אינו תקין; יתכן והוא פג תוקף.

en: You do not have permission to delete this entry.
he_IL: אין לך הרשאה למחוק רשומה זו.

en: The entry is already in the trash.
he_IL: הרשומה נמצאת כבר בפח.

en: You cannot delete the entry; it is already in the trash.
he_IL: אין באפשרותך למחוק את הרשומה; היא כבר בפח.

en: There was an error deleting the entry: %s
he_IL: אירעה שגיאה בעת מחיקת הרשומה: %s

en: The entry was successfully moved to the trash.
he_IL: הרשומה הועברה בהצלחה לפח.

en: The entry was successfully deleted.
he_IL: הרשומה נמחקה בהצלחה.

en: A link to edit the entry. Visible based on View settings.
he_IL: קישור לעריכת הרשומה. גלוי בהתאם להגדרות תצוגה.

en: Edit Link Text
he_IL: טקסט קישור עריכה

en: Limiting Edit Access
he_IL: הגבלת גישת עריכה

en: Change this setting if you don't want the user who created the entry to be able to edit this field.
he_IL: שנה הגדרה זו אם אינך רוצה שהמשתמש שיצר את הרשומה יוכל לערוך שדה זה.

en: Open link in a new tab or window?
he_IL: לפתוח את הקישור בלשונית חדשה?

en: Make field editable to:
he_IL: הפוך את השדה ניתן לעריכה עבור:

en: Update
he_IL: עדכן

en: Next
he_IL: הבא

en: There was a problem with your submission.
he_IL: יש בעיה עם ההגשה שלך.

en: Errors have been highlighted below.
he_IL: השגיאות מודגשות להלן.

en: Entry Updated. %sReturn to Entry%s
he_IL: רשומה עודכנה. %sחזור לרשומה%s

en: You don&rsquo;t have permission to edit this post.
he_IL: אין לך הרשאה לערוך את הפוסט הזה.

en: This field is not editable; the post no longer exists.
he_IL: שדה זה אינו ניתן לעריכה;  הפוסט כבר לא קיים.

en: Maximum number of files reached
he_IL: הגעת לכמות הקבצים המקסימלית

en: The link to edit this entry is not valid; it may have expired.
he_IL: הקישור למחיקת הרשומה אינו תקין; יתכן והוא פג תוקף.

en: You cannot edit the entry; it is in the trash.
he_IL: אין באפשרותך לערוך את הרשומה; היא בפח.

en: You do not have permission to edit this field.
he_IL: אין לך הרשאה לערוך שדה זה.

en: Would you like to permanently delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
he_IL: האם ברצונך למחוק קובץ זה לצמיתות? 'בטל' לעצור. 'OK' כדי למחוק

en: Ajax error while deleting field.
he_IL: אירעה שגיאה Ajax בעת מחיקת שדה.

en: Entry Notes
he_IL: הערות רשומה

en: Display, add, and delete notes for an entry.
he_IL: הצג, הוסף ומחק הערות לרשומה.

en: Note Settings
he_IL: הגדרות הערה

en: Display notes?
he_IL: להציג הערות?

en: Display notes to users who are not logged-in?
he_IL: להציג הערות למשתמשים שלא התחברו?

en: Enable adding notes?
he_IL: לאפשר הוספת הערות?

en: Allow emailing notes?
he_IL: לאפשר שליחת הערות במייל?

en: Allow deleting notes?
he_IL: לאפשר מחיקת ההערות?

en: Add Note
he_IL: הוסף הערה

en: Note added.
he_IL: הערה נוספה.

en: Note Content
he_IL: תוכן הערה

en: Are you sure you want to delete the selected notes?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את ההערות שנבחרו?

en: Notes for this entry
he_IL: הערות לרשומה זו

en: Toggle all notes
he_IL: פתח את כל ההערות

en: There are no notes.
he_IL: אין הערות.

en: Processing&hellip;
he_IL: מעבד &hellip;

en: Other email address
he_IL: כתובת מייל נוספת

en: Email subject
he_IL: נושא האימייל

en: New entry note
he_IL: הערת רשומה חדשה

en: This note was sent from {url}
he_IL: זה נשלח מ {url}

en: Also email this note to
he_IL: שלח הערה זו גם ל

en: There was an error adding the note.
he_IL: אירעה שגיאה בהוספת ההערה.

en: You don't have the ability to delete notes.
he_IL: אין לך יכולת למחוק הערות.

en: You don't have the ability to add notes.
he_IL: אין לך יכולת להוסיף הערות.

en: added on {date_created_formatted}
he_IL: נוסף בתאריך {date_created_formatted}

en: The note is empty.
he_IL: ההערה ריקה

en: Address
he_IL: כתובת

en: Show Map Link:
he_IL: הצג קישור למפה:

en: Display a "Map It" link below the address
he_IL: הצג קישור "מפה את זה" מתחת לכתובת

en: Approve Entries
he_IL: אשר רשומות

en: Approve and reject entries from the View.
he_IL: אשר ודחה רשומות מהתצוגה.

en: Calculation
he_IL: חישוב

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: This input has a label and a value. What should be displayed?
he_IL: לקלט הזה יש תווית וערך. מה להציג?

en: A check mark, if the input is checked
he_IL: סימן ביקורת, אם הקלט מסומן

en: Value of the input
he_IL: ערך הקלט

en: Label of the input
he_IL: תווית הקלט

en: What should be displayed:
he_IL: מה להציג:

en: Created By
he_IL: נוצר על ידי

en: Submitted by:
he_IL: נשלח על ידי:

en: Entry Creator: Display Name
he_IL: יוצר רשומה: שם התצוגה

en: Entry Creator: Email
he_IL: יוצר רשומה: אימייל

en: Entry Creator: Username
he_IL: יוצר רשומה: שם משתמש

en: Entry Creator: User ID
he_IL: יוצר רשומה: מזהה משתמש

en: Entry Creator: Roles
he_IL: יוצר רשומה: תפקידים

en: User Format
he_IL: תבנית משתמש

en: How should the User information be displayed?
he_IL: כיצד יש להציג את פרטי המשתמש?

en: User ID # (Example: 426)
he_IL: # מזהה משתמש (דוגמה: 426)

en: Username (Example: "nostromo")
he_IL: שם המשתמש (לדוגמה: "נוסטרומו")

en: Display Name (Example: "Ellen Ripley")
he_IL: שם תצוגה (דוגמה: "אלן ריפלי")

en: Credit Card
he_IL: כרטיס אשראי

en: Currency
he_IL: מטבע

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes. You can show or hide data using the %s shortcode (%slearn more%s).
he_IL: הזן טקסט או HTML. תומך גם בשורטקודים.. באפשרותך להציג או להסתיר נתונים באמצעות שורטקוד %s (%למד עוד%s).

en: Automatically add paragraphs to content
he_IL: הוסף פיסקאות לתוכן באופן אוטומטי

en: Wrap each block of text in an HTML paragraph tag (recommended for text).
he_IL: עטוף כל אזור טקסט בתג פיסקת HTML (מומלץ עבור טקסט).

en: Date
he_IL: תאריך

en: Email
he_IL: דואר אלקטרוני

en: Link the Email Address
he_IL: קשר את כתובת המייל

en: Clicking the link will generate a new email.
he_IL: לחיצה על הקישור תיצור הודעת מייל חדשה,

en: Email Subject
he_IL: נושא המייל

en: Set the default email subject line.
he_IL: הגדר שורת נושא ברירת מחדל למיילים.

en: Email Body
he_IL: גוף המייל

en: Set the default email content.
he_IL: הגדר את תוכן ברירת המחדל של המייל

en: Encrypt Email Address
he_IL: הצפן כתובת מייל

en: Make it harder for spammers to get email addresses from your entries. Email addresses will not be visible with Javascript disabled.
he_IL: הקשה על ספאמרים להשיג כתובות מייל מהרשומות שלך. כתובות מייל יהיו מוסתרות עם Javascript מופסק.

en: Link Text:
he_IL: טקסט קישור:

en: File Upload
he_IL: העלאת קובץ

en: Display as a Link:
he_IL: הצג כקישור:

en: Display the uploaded files as links, rather than embedded content.
he_IL: הצג את הקבצים שהועלו כקישורים, במקום את התוכן המוטמע.

en: Quiz Score
he_IL: ציון מבחן

en: Show Max Score?
he_IL: להציג ניקוד מקסימלי?

en: Display score as the a fraction: "[score]/[max score]". If unchecked, will display score.
he_IL: הצג את הציון כמו שבר: "[ציון] / [מקסימום הניקוד]". אם האפשרות אינה מסומנת, יציג את התוצאה.

en: Hidden
he_IL: נסתר

en: Approval Status
he_IL: סטטוס אישור

en: Display the entry's current approval status.
he_IL: הצג את סטטוס האישור הנוכחי של הרשומה.

en: Approval:
he_IL: אישור:

en: Approved Label
he_IL: תווית מאושר

en: If the entry is approved, display this value
he_IL: אם הרשומה מאושרת, הצג ערך זה

en: Disapproved Label
he_IL: תווית נשלל

en: If the entry is not approved, display this value
he_IL: אם הרשומה נשללה, הצג ערך זה

en: Unapproved Label
he_IL: תווית לא מאושר

en: If the entry has not yet been approved or disapproved, display this value
he_IL: אם הרשומה עדיין לא אושרה, הצג ערך זה

en: Is Fulfilled
he_IL: האם התמלא

en: Not Fulfilled
he_IL: לא התמלא

en: Fulfilled
he_IL: התמלא

en: List
he_IL: רשימה

en: Multi Select
he_IL: בחירה מרובה

en: Name
he_IL: שם

en: Number
he_IL: מספר

en: Format number?
he_IL: תבנית מספר?

en: Display numbers with thousands separators.
he_IL: הצג מספרים עם מפרידי אלפים.

en: Decimals
he_IL: עשורני

en: Precision of the number of decimal places. Leave blank to use existing precision.
he_IL: דיוק של מספר מקומות עשרוניים. השאר ריק כדי להשתמש בדיוק הקיים.

en: Entry link text (required)
he_IL: טקסט קישור הרשומה (חובה)

en: Entry #{entry_id}
he_IL: # הרשומה {entry_id}

en: Text or HTML to display after the link (optional)
he_IL: טקסט או HTML להצגה אחרי הקישור (אופציונלי)

en: This content will be displayed below each entry link.
he_IL: תוכן זה יוצגו מתחת לכל קישור רשומה.

en: Entries to Display
he_IL: רשומות להצגה

en: What is the maximum number of entries that should be shown?
he_IL: מהו המספר המקסימלי של רשומות שיוצגו?

en: Hide if no entries
he_IL: הסתר אם אין רשומות

en: Don't display this field if the entry creator has no other entries
he_IL: אל תציג שדה זה אם ליוצר הרשומה אין רשומות נוספות

en: No Entries Text
he_IL: טקסט אין רשומות

en: The text that is shown if the entry creator has no other entries (and "Hide if no entries" is disabled).
he_IL: הטקסט שיופיע אם ליוצר הרשומה אין רשומות נוספות (ו"הסתר אם אין רשומות" כבוי)

en: This user has no other entries.
he_IL: אין רשומות נוספות למשתמש.

en: Page
he_IL: עמוד

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Payment Amount
he_IL: סכום לתשלום

en: Payment Date
he_IL: מועד תשלום

en: The date the payment was received.
he_IL: תאריך קבלת התשלום.

en: Payment Method
he_IL: אמצעי תשלום

en: The way the entry was paid for (ie "Credit Card", "PayPal", etc.)
he_IL: הדרך שבה היה תשלום עבור הרשומה (למשל "כרטיס אשראי", "PayPal", וכו')

en: Payment Status
he_IL: מצב התשלום

en: The current payment status of the entry (ie "Processing", "Failed", "Cancelled", "Approved").
he_IL: מצב התשלום הנוכחי של הרשומה (כלומר "בעיבוד", "נכשל", "בוטל", "מאושר").

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Make Phone Number Clickable
he_IL: הפוך את מספר הטלפון ללחיץ

en: Allow dialing a number by clicking it?
he_IL: לאפשר חיוג למספר על ידי לחיצה עליו?

en: Post Category
he_IL: קטגוריית הפוסט

en: Post Content
he_IL: תוכן הפוסט

en: Post Custom Field
he_IL: שדה מותאם אישית לפוסט

en: Post Excerpt
he_IL: תקציר הפוסט

en: Post Image
he_IL: תמונת הפוסט

en: Post Tags
he_IL: תגיות הפוסט

en: Post Title
he_IL: כותרת הפוסט

en: Quiz
he_IL: מבחן

en: Show Answer Explanation?
he_IL: האם להציג הסבר תשובה?

en: If the field has an answer explanation, show it?
he_IL: אם השדה כולל הסבר לתשובה, להציג את זה?

en: Radio Buttons
he_IL: כפתורי רדיו

en: Section
he_IL: מקטע

en: Link to URL:
he_IL: הקישור ל- URL:

en: Display as a link to the Source URL
he_IL: הצג כקישור לכתובת ה-URL של המקור

en: Customize the link text. If empty, the link text will be the URL.
he_IL: התאם אישית את הטקסט של הקישור. אם ריק, טקסט הקישור יהיה כתובת ה-URL.

en: Single Line Text
he_IL: שורת טקסט בודדת

en: Paragraph Text
he_IL: טקסט פיסקה

en: Maximum words shown
he_IL: מקסימום מילים להצגה

en: Enter the number of words to be shown. If specified it truncates the text. Leave it blank if you want to show the full text.
he_IL: הזן את מספר המילים שיוצגו. אם צוין זה יחתוך את הטקסט. השאר זה ריק אם ברצונך להציג את הטקסט המלא.

en: Convert text URLs to HTML links
he_IL: המר כתובות Url טקסט לקישורי HTML

en: Converts URI, www, FTP, and email addresses in HTML links
he_IL: ממיר URI, www, FTP, וכתובות מייל בקישורי HTML

en: Time
he_IL: זמן

en: Transaction ID
he_IL: מזהה העיסקה

en: Transaction Type
he_IL: סוג העיסקה

en: The type of the order: one-time payment or subscription
he_IL: סוג ההזמנה: תשלום חד-פעמי או מנוי

en: One-Time Payment
he_IL: תשלום חד-פעמי

en: Subscription
he_IL: מנוי

en: Website
he_IL: אתר אינטרנט

en: Define custom link text. Leave blank to display the URL
he_IL: הגדר טקסט קישור מותאם אישית. השאר ריק כדי להציג את כתובת ה-URL

en: Shorten Link Display
he_IL: הצגת קישור מקוצר

en: Only show the domain for a URL instead of the whole link.
he_IL: הצג רק את הדומיין של כתובת ה-URL במקום את כל הקישור.

en: Don&rsquo;t show the full URL, only show the domain.
he_IL: אל תציג URL מלא, הצג רק את הדומיין.

en: Open link in the same window?
he_IL: לפתוח קישור באותו חלון?

en: Workflow Status
he_IL: סטטוס תהליך עבודה

en: Workflow Step
he_IL: שלב בתהליך עבודה

en: Workflow Complete
he_IL: תהליך עבודה הושלם

en: Link to the post
he_IL: קישור לפוסט

en: Link to the post created by the entry.
he_IL: קישור לפוסט שנוצר על ידי הרשומה.

en: Link to the category or tag
he_IL: קישור לקטגוריה או תגית

en: Link to the current category or tag. "Link to single entry" must be unchecked.
he_IL: קישור לקטגוריה או התגית הנוכחית. "קישור לרשומה בודדות" חייב להיות לא מסומן.

en: Use the live post data
he_IL: השתמש בנתוני פוסט חי

en: Instead of using the entry data, instead use the current post data.
he_IL: במקום להשתמש בנתוני הרשומה, השתמש בנתוני הפוסט הנוכחי.

en: Override Date Format
he_IL: עקוף את תבנית התאריך

en: Define how the date is displayed (using %sthe PHP date format%s)
he_IL: הגדר כיצד התאריך מוצג (באמצעות %sתבנית התאריך של PHP%s)

en: Quiz Score Total
he_IL: ציון מבחן סך הכל

en: Displays the number of correct Quiz answers the user submitted.
he_IL: מציג את מספר התשובות הנכונות שהמשתמש ענה.

en: Quiz Percentage Grade
he_IL: ציון מבחן באחוזים

en: Displays the percentage of correct Quiz answers the user submitted.
he_IL: מציג את אחוז התשובות הנכונות שהמשתמש ענה.

note: translators: This is a field type used by the Gravity Forms Quiz Addon. "A" is 100-90, "B" is 89-80, "C" is 79-70, etc.
en: Quiz Letter Grade
he_IL: ציון מבחן באותיות

en: Displays the Grade the user achieved based on Letter Grading configured in the Quiz Settings.
he_IL: מציג את הציון שהמשתמש קיבל לפי אות דירוג, שהוגדרה בהגדרות המבחן.

en: Quiz Pass/Fail
he_IL: מבחן עובר/נכשל

en: Displays either Passed or Failed based on the Pass/Fail settings configured in the Quiz Settings.
he_IL: מציג עבר או נכשל בהתבסס על הגדרות עובר/נכשל שהוגדרו בהגדרות המבחן.

en: Business Data
he_IL: נתוני עסק

en: Display business information in a table.
he_IL: הצג מידע עסקי בטבלה.

en: Business Listings
he_IL: רשימת עסקים

en: Display business profiles.
he_IL: הצג פרופילים עסקיים.

en: Edit Table
he_IL: ערוך טבלה

en: Display items in a table view.
he_IL: הצג פריטים בתצוגת טבלה.

en: Visible Edit Fields
he_IL: שדות עריכה גלויים

en: Display items in a listing view.
he_IL: הצג פריטים בתצוגת רשימה.

en: Link to single entry
he_IL: קישור לרשומה בודדת

en: Listing Title
he_IL: כותרת רשימה

en: Subheading
he_IL: כותרת משנה

en: Data placed here will be bold.
he_IL: נתונים שיוצגו כאן יהיו מודגשים.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Leave empty to remove.
he_IL: השאר ריק כדי להסיר.

en: Other Fields
he_IL: שדות אחרים

en: Below the subheading, a good place for description and other data.
he_IL: מתחת לכותרת המשנה, מקום טוב לתיאור ונתונים אחרים.

en: Footer Left
he_IL: פוטר שמאלי

en: Footer Right
he_IL: פוטר ימני

en: Visible Table Columns
he_IL: עמודות טבלה גלויות

en: Each field will be displayed as a column in the table.
he_IL: כל שדה יוצג כעמודה בטבלה.

en: Event Listings
he_IL: רשימות אירועים

en: Present a list of your events.
he_IL: הצג את רשימת האירועים שלך.

en: Issue Tracker
he_IL: מעקב בעיות

en: Manage issues and their statuses.
he_IL: נהל בעיות ואת הסטטוסים שלהן.

en: Job Board
he_IL: לוח דרושים

en: Post available jobs in a simple job board.
he_IL: פרסם משרות פנויות בלוח עבודה פשוט.

en: People Profiles
he_IL: פרופילים אישיים

en: List people with individual profiles.
he_IL: רשימת אנשים עם פרופילים אישיים.

en: Resume Board
he_IL: לוח קורות חיים

en: Allow job-seekers to post their resumes.
he_IL: אפשר למחפשי עבודה להעלות את קורות החיים שלהם.

en: Staff Profiles
he_IL: פרופיל צוות

en: List members of your team.
he_IL: רשימת חברי הצוות שלך.

en: Website Showcase
he_IL: אתרים לדוגמה

en: Feature submitted websites with screenshots.
he_IL: הבלט אתרי אינטרנט עם צילומי מסך.

en: Insert custom text or HTML as a widget
he_IL: הוסף טקסט מותאם אישית או HTML כוידג'ט

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes.
he_IL: הזן טקסט או HTML. תומך גם בשורטקודים.

en: Links to multiple pages of results.
he_IL: קישורים לעמודי תוצאות מרובים.

en: Show each page number
he_IL: הצג מספר עמוד

en: Show every page number instead of summary (eg: 1 2 3 ... 8 »)
he_IL: הצג את כל מספרי העמודים במקום סיכום (למשל: 1 2 3... 8»)

en: Summary of the number of visible entries out of the total results.
he_IL: סיכום של מספר הרשומות הגלויות מתוך סך הכל התוצאות.

en: Displaying %1$s - %2$s of %3$s
he_IL: מציג %1$s - %2$s מתוך %3$s

en: Displays the results of Poll Fields that exist in the form.
he_IL: מציג את התוצאות של שדות סקר שקיימים בטופס.

en: Display Percentages
he_IL: הצג אחוזים

en: Display results percentages as part of results? Supported values are: true, false. Defaults to "true".
he_IL: להציג אחוזים כחלק מהתוצאות? ערכים נתמכים true, false. ברירת מחדל "true".

en: Display Counts
he_IL: הצג מונים

en: Display number of times each choice has been selected when displaying results? Supported values are: true, false. Defaults to "true".
he_IL: האם להציג מספר פעמים שכל בחירה נבחרה בעת הצגת תוצאות? ערכים הנתמכים הם: true, false. ברירת המחדל "true".

en: Style
he_IL: סגנון

en: The Polls Add-On currently supports 4 built in styles: red, green, orange, blue. Defaults to "green".
he_IL: הרחבת הסקרים תומכת ב-4 סגנונות מובנים: אדום, ירוק, כתום, כחול. ברירת המחדל "ירוק".

en: Green
he_IL: ירוק

en: Blue
he_IL: כחול

en: Red
he_IL: אדום

en: Orange
he_IL: כתום

en: Poll Results
he_IL: תוצאות סקר

en: Search form for searching entries.
he_IL: טופס חיפוש לחיפוש רשומות.

en: Search Layout
he_IL: פריסת חיפוש

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Show Clear button
he_IL: הצג לחצן נקה

en: Search Mode
he_IL: מצב חיפוש

en: Should search results match all search fields, or any?
he_IL: האם תוצאות החיפוש צריכות להתאים לכל השדות או לשדות כלשהם?

en: Match Any Fields
he_IL: התאם לשדה כלשהו

en: Match All Fields
he_IL: התאם לכל השדות

en: Text
he_IL: טקסט

en: Select (multiple values)
he_IL: בחר (ערכים מרובים)

en: Radio
he_IL: רדיו

en: Links
he_IL: קישורים

en: Date range
he_IL: טווח תאריכים

en: No search fields configured yet.
he_IL: לא הוגדרו שדות חיפוש.

en: Label
he_IL: תווית

en: Input Type
he_IL: סוג הקלט

en: There was an error loading searchable fields. Save the View or refresh the page to fix this issue.
he_IL: אירעה שגיאה בטעינת שדות החיפוש. שמור את התצוגה או רענן את הדף כדי לתקן בעיה זו.

en: Search Everything
he_IL: חפש הכל

en: Entry Creator
he_IL: יוצר רשומה

en: Search Entries:
he_IL: חפש רשומות:

en: Filter by date:
he_IL: סנן לפי תאריך:

en: Entry ID:
he_IL: מזהה רשומה:

en: Clear
he_IL: נקה

en: Show a different month
he_IL: הצג חודש שונה [טקסט בחירת תאריך]

en: Start date
he_IL: תאריך התחלה

en: End date
he_IL: תאריך סיום

en: Show only:
he_IL: הצג רק:

en: Search
he_IL: חפש

en: GravityView Recent Entries
he_IL: רשומות אחרונות של GravityView

en: Display the most recent entries for a View
he_IL: הצג את הרשומות האחרונות לתצוגה

en: Recent Entries
he_IL: רשומות אחרונות

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: Please select a View to search.
he_IL: אנא בחר תצוגה לחיפוש.

en: &mdash; Select a View as Entries Source &mdash;
he_IL: &mdash; בחר תצוגה כמקור רשומות &mdash;

en: If Embedded, Page ID:
he_IL: אם מוטמע, מזהה עמוד:

en: To have a search performed on an embedded View, enter the ID of the post or page where the View is embedded.
he_IL: כדי לבצע חיפוש בתצוגה מוטמעת, הזן את מזהה הפוסט או העמוד, שבהם התצוגה מוטמעת.

en: Number of entries to show:
he_IL: מספר רשומות להצגה:

en: A search form for a specific GravityView.
he_IL: טופס חיפוש ל-GravityView ספציפי.

en: GravityView Search
he_IL: חיפוש GravityView

en: This widget is not configurable from this screen. Please configure it on the %sWidgets page%s.
he_IL: לא ניתן להגדיר את הוידג'ט ממסך זה. אנא הגדר אותו %sבמסך הוידג'טים%s.

en: View:
he_IL: תצוגה:

en: &mdash; Select a View &mdash;
he_IL: &mdash; בחר תצוגה &mdash;

en: Searchable fields:
he_IL: שדות לחיפוש:

en: Search Fields
he_IL: שדות חיפוש

en: Letter
he_IL: אות

en: Pass/Fail
he_IL: עובר/נכשל

[ctx: 1: Customer name; 2: Customer email]
en: Licensed to: %1$s (%2$s)
he_IL: מורשה עבור: %1$s (%2$s)

[ctx: 1: GravityView upgrade name, 2: Cost of upgrade]
en: Upgrade to %1$s for %2$s
he_IL: שדרוג ל- %1$s עבור %2$s

[ctx: Displayed when a View is not configured. %s is replaced by the tab label]
en: The %s layout has not been configured.
he_IL: הפריסה %s לא הוגדרה.

[ctx: A scale from 0 (bad) to 10 (good)]
en: %s ("Not at all likely") to %s ("Extremely likely")
he_IL: %s (בכלל לא סביר") ועד %s ("סביר ביותר")

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Show
he_IL: הצג

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Hide
he_IL: הסתר

[ctx: Setting: On or off]
en: On
he_IL: פעיל

[ctx: Setting: On or off]
en: Off
he_IL: כבוי

[ctx: Post Type General Name]
en: Views
he_IL: תצוגות

[ctx: Post Type Singular Name]
en: View
he_IL: תצוגה

[ctx: Menu name]
en: Views
he_IL: תצוגות

[ctx: View Item]
en: View
he_IL: תצוגה

[ctx: Label in field picker for empty label]
en: Field #%s (No Label)
he_IL: שדה # %s (אין תווית)

[ctx: a support form search has returned empty for the following word]
en: No results found for
he_IL: לא נמצאו תוצאות עבור

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no subject provided]
en: Please enter a subject
he_IL: אנא הזן נושא

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no message provided]
en: Please enter a message
he_IL: אנא הזן הודעה

[ctx: Column title that shows what template is being used for Views]
en: Template
he_IL: תבנית

[ctx: Debugging output data is empty.]
en: Empty
he_IL: ריק

[ctx: Clear all data from the form]
en: Clear
he_IL: נקה

[ctx: Reset the search form to the state that existed on page load]
en: Reset
he_IL: אפס

[ctx: Edit View with the ID of %d]
en: Edit View #%d
he_IL: ערוך תצוגה # %d

[ctx: First parameter: Success or error of the action. Second: User ID number]
en: %s: Assigned User ID #%d as the entry creator.
he_IL: %s: מזהה משתמש #%d שהוקצה כיוצר הרשומה.

[ctx: The name and the ID of users who initiated changes to entry ownership]
en: %s (ID #%d)
he_IL: %s (מזהה #%d)

[ctx: To show that the entry was unassigned from an actual user to no user.]
en: No User
he_IL: אף משתמש

[ctx: No user assigned to the entry]
en: No User
he_IL: אף משתמש

[ctx: User capability]
en: Entry Creator
he_IL: יוצר רשומה

[ctx: Link shown when invalid Edit Entry link is clicked]
en: Go back.
he_IL: חזור.

[ctx: %s is opening and closing HTML link]
en: Only users with specific capabilities will be able to view, add and delete notes. %sRead more%s.
he_IL: רק משתמשים עם יכולות ספציפיות יוכלו לצפות, להוסיף ולמחוק הערות. %sקרא עוד%s.

[ctx: Message to display when submitting a note without content.]
en: Note cannot be blank.
he_IL: הערה לא יכולה להיות ריקה.

[ctx: Gravity Flow Workflow Step Status]
en: Status: %s
he_IL: סטטוס: %s

[ctx: The string placeholders are for emphasis HTML]
en: Note: this will display poll results for %sall form entries%s, not only the entries displayed in the View.
he_IL: שים לב: זה יציג את תוצאות הסקר עבור %sכל רשומות הטופס%s, לא רק את הרשומות שמופיעות בתצוגה.

[ctx: Close calendar]
en: Close
he_IL: סגור

[ctx: Previous month in calendar]
en: Prev
he_IL: הקודם

[ctx: Next month in calendar]
en: Next
he_IL: הבא

[ctx: Today in calendar]
en: Today
he_IL: היום

[ctx: Week in calendar]
en: Week
he_IL: ‎שבוע

[ctx: %s is the current Quiz field type ("Letter" or "Pass/Fail")]
en: %s grading is disabled for this form. %sChange the setting%s
he_IL: %s הדירוג  לא זמין לטופס זה. %sשנה את ההגדרה%s

[ctx: Post Image field title heading]
en: Title:
he_IL: כותרת:

[ctx: Post Image field caption heading]
en: Caption:
he_IL: כיתוב:

[ctx: Post Image field description heading]
en: Description:
he_IL: תיאור:
