GravityView 2.8.1 - en to fa_IR translation catalogue (487 entries)

en: %d entries
fa_IR: %d ورودی

en: %s ago
fa_IR: %s قبل

en: %s approved.
fa_IR: %s تایید شد.

en: %s disapproved.
fa_IR: %s تایید نشد.

[ctx: %s is opening and closing HTML link]
en: Only users with specific capabilities will be able to view, add and delete notes. %sRead more%s.
fa_IR: فقط کاربران با توانایی‌های مخصوص امکان دیدن و افزودن و حذف کردن یادداشت‌ها را دارند. %sبیشتر%s.

en: %s unapproved.
fa_IR: %s  تایید نشده.

en: &mdash; Select a View &mdash;
fa_IR: &mdash; یک ویو را انتخاب کنید &mdash;

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: 1 entry
fa_IR: 1 ورودی

[ctx: 1: Customer name; 2: Customer email]
en: Licensed to: %1$s (%2$s)
fa_IR:  مجوز به:%1$s(%2$s)

[ctx: 1: GravityView upgrade name, 2: Cost of upgrade]
en: Upgrade to %1$s for %2$s
fa_IR: بروزرسانی به %1$s برای%2$s

en: A dedicated link to the single entry with customizable text.
fa_IR: لینک اختصاصی به ورودی با متن قابل تغییر.

en: A link to edit the entry. Visible based on View settings.
fa_IR: لینکی برای ویرایش ورودی. نمایش آن به تنظیمات ویو بستگی دارد.

en: ASC
fa_IR: الف-ی

en: Above Entries Widgets
fa_IR: ویجت‌های بالای ورودی‌ها

en: Access your GravityView account
fa_IR: دسترسی به اکانت Gravity View شما

en: Activate License
fa_IR: فعالسازی لایسنس

en: Add Field
fa_IR: اضافه کردن شاخه

en: Add New View
fa_IR: ایجاد نما جدید

en: Add Note
fa_IR: اضافه کردن نوشته

en: Add Search Field
fa_IR: اضافه کردن جستجو شاخه

en: Add View
fa_IR: ایجاد ویو

en: Add Widget
fa_IR: افزودن ویجت

en: Add fields to %s
fa_IR: اضافه کردن شاخه به%s

en: Add this shortcode to a post or page to embed this view.
fa_IR: برای جاسازی کردن این ویو، این شورت‌کد را در یک نوشته یا برگه اضافه کنید.

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Admin Label: %s
fa_IR: لقب مدیر:%s

en: Administrator
fa_IR: سرپرست

en: Administrators will be able to see entries with any approval status.
fa_IR: مدیران قادر به دیدن ورودی‌ها در هر وضعیت مورد تایید خواهند بود.

en: Ajax error while deleting field.
fa_IR: ارور ajax هنگام پاک کردن شاخه.

en: All Views
fa_IR: همه نماها

en: All forms
fa_IR: همه فرم‌ها

en: Allow User Delete
fa_IR: اجازه حذف کاربر

en: Allow User Edit
fa_IR: اجازه تغییر کاربر

en: Allow administrators to approve or reject entries and users to opt-in or opt-out of their entries being displayed.
fa_IR: به مدیران اجازه دهید تا ورودی‌ها و کاربرانی را که انتخاب شده‌اند را تایید یا رد کنند.

en: Allow deleting notes?
fa_IR: اجازه دادن پاک کردن نوشته ها؟

en: Allow emailing notes?
fa_IR: ارسال یادداشت ها به ایمیل؟

en: Allow job-seekers to post their resumes.
fa_IR: به جویندگان کار اجازه دهید رزومه خود را ارسال کنند.

en: Allow the following users to delete the entry:
fa_IR: اجازه دادن به کاربران زیر برای حذف ورودی:

en: Any Logged-In User
fa_IR: هیچ کاربر وارد شده ای

en: Approve
fa_IR: تایید

en: Approve/Reject
fa_IR: تایید/رد

en: Approved
fa_IR: تایید شده

en: Approved the Entry for GravityView
fa_IR: ورودی برای گرویتی‌ویو تایید شد

en: Approved?
fa_IR: تایید شد؟

en: Approved? (Admin-only)
fa_IR: تایید شد؟ (فقط ادمین)

en: Are you sure you want to delete this entry? This cannot be undone.
fa_IR: آیا از حذف این ورودی اطمینان دارید؟ این عمل بازگشت‌پذیر نیست.

en: Attach a screenshot or file
fa_IR: الصاق اسکرین‌شات یا فایل

en: Attention
fa_IR: توجه

en: Author Or Higher
fa_IR: نویسنده یا بالاتر

en: Back Link Label
fa_IR: برچسب لینک عقب

en: Become a Beta Tester
fa_IR: تبدیل شدن به آزمایش کننده اولیه

en: Below Entries Widgets
fa_IR: ویجت‌های پایین ورودی‌ها

en: Below the subheading, a good place for description and other data.
fa_IR: در پایین زیر عنوان، مکان مناسبی برای توصیف و دیگر داده‌ها وجود دارد.

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Business Data
fa_IR: داده بیزینس

en: Business Listings
fa_IR: لیست کردن بیزینس

en: Buy Now
fa_IR: همین حالا بخرید

en: CAPTCHA
fa_IR: کپچا

en: CSS Class
fa_IR: کلاس css

en: Calculation
fa_IR: محاسبه کردن

en: Can Edit Gravity Forms Entries
fa_IR: امکان ویرایش ورودی‌های فرم گرویتی

en: Can View Gravity Forms Entries
fa_IR: امکان دیدن ورودی‌های فرم گرویتی

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Change Entry Creator:
fa_IR: تغییر ایجاد کننده ورودی:

en: Change this setting if you don't want the user who created the entry to be able to edit this field.
fa_IR: در صورتیکه نمی‌خواهید کاربر ایجاد کننده این ورودی، توانایی ویرایش این فیلد را داشته باشد، این مورد را تغییر دهید.

en: Changed entry creator from %s to %s
fa_IR: ایجاد کننده ورودی از %s به %s تغییر کرد

en: Changelog
fa_IR: سابقه تغییرات

en: Check License
fa_IR: بررسی لایسنس

en: Checkbox
fa_IR: جعبه برسی

en: Choose a View Type
fa_IR: یک نوع برای ویو انتخاب کنید

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

[ctx: Clear all data from the form]
en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clone
fa_IR: شبیه

en: Clone View
fa_IR: نمای شبیه

en: Close
fa_IR: بستن

[ctx: Close calendar]
en: Close
fa_IR: بستن

en: Column Sorting
fa_IR:  چینش ردیف

[ctx: Column title that shows what template is being used for Views]
en: Template
fa_IR: قالب

en: Comments
fa_IR: اظهار نظر

en: Configure %s Settings
fa_IR: پیکربندی %s تنظیمات

en: Connected Views
fa_IR: ویوهای متصل شده

en: Contact Support
fa_IR: تماس با پشتیبان

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Contributors
fa_IR: همکاری‌کنندگان

en: Could not activate the %s Extension; GravityView is not active.
fa_IR: افزونه%s را نمی توان فعال کرد ; گرویتی ویو فعال نمی باشد.

en: Create a View
fa_IR: درست کردن نما

en: Create a View using this form as a data source
fa_IR: ایجاد یک نما با استفاده از این فرم که به عنوان یک منبع داده قرار می‌گیرد

en: Create views based on a Gravity Forms form
fa_IR: نمای پایه برای فرم‌های گراویتی فرمز ایجاد شود

en: Created By
fa_IR: ساخته شده توسط

en: Credit Card
fa_IR: کارت اعتباری

en: Credits
fa_IR: اعتبار

en: Custom CSS Class:
fa_IR: کلاس CSS دلخواه:

en: Custom Content
fa_IR: محتوای دلخواه

en: Custom Label:
fa_IR: لیبل دلخواه:

en: DESC
fa_IR: ی-الف

en: Data Source
fa_IR: منبع داده

en: Data placed here will be bold.
fa_IR: اطلاعاتی که در اینجا قرار داده می‌شود برجسته است.

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date Created
fa_IR: تاریخ تشکیل

en: Date range
fa_IR: بازه زمانی

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعالسازی لایسنس

[ctx: Debugging output data is empty.]
en: Empty
fa_IR: خالی

en: Default
fa_IR: پیشفرض

en: Define a default search value for the View
fa_IR: تعریف مقدار جستجوی پیش‌فرض برای نما

en: Delete
fa_IR: حدف

en: Delete Entry
fa_IR: حدف ورودی

en: Delete Link Text
fa_IR: پاک کردن متن لینک

en: Delete all GravityView content and settings
fa_IR: حذف تمام محتوا و تنظیمات گرویتی‌ویو

en: Disapprove
fa_IR: عدم تایید

en: Disapproved the Entry for GravityView
fa_IR: ورودی برای گرویتی‌ویو تایید نشد

en: Display Counts
fa_IR: نمایش تعداد

en: Display Percentages
fa_IR: نمایش درصد

en: Display as a Link:
fa_IR: نشان دادن به صورت لینک:

en: Display business profiles.
fa_IR: نشان دادن پروفایلهای بیزینس

en: Display items in a listing view.
fa_IR:  نشان دادن مورد در نمای لیسک کردن

en: Display notes?
fa_IR: نشان دادن نوشته؟

en: Display number of times each choice has been selected when displaying results? Supported values are: true, false. Defaults to "true".
fa_IR: زمانیکه نتایج نمایش داده می‌شود، تعداد انتخاب شدن هر گزینه را نمایش داده شود؟ مقادیر قابل قبول: true، false. پیشفرض "true" است.

en: Display other entries created by the entry creator.
fa_IR: نمایش ورودی‌های دیگر که توسط ایجاد کننده این ورودی ساخته شده است.

en: Display the most recent entries for a View
fa_IR: نمایش ورودی‌های اخیر یک ویو

en: Displaying %1$s - %2$s of %3$s
fa_IR: نمایش %1$s  -  %2$s  از %3$s

en: Don't display this field if the entry creator has no other entries
fa_IR: اگر ایجاد کننده این ورودی، ورودی دیگری ندارد، این فیلد را نمایش نده

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Entry
fa_IR: ویرایش ورودی

en: Edit Entry %s
fa_IR: ویرایش ورودی %s

en: Edit Form
fa_IR: ویرایش فرم

en: Edit Form #%d
fa_IR: ویرایش برگه #%d

en: Edit Link Text
fa_IR: ویرایش متن لینک

en: Edit Table
fa_IR: ویرایش جدول

en: Edit View
fa_IR: تغییر نما

[ctx: Edit View with the ID of %d]
en: Edit View #%d
fa_IR: تغییر نما#%d

en: Edit settings for this form
fa_IR: ویرایش تنظیمات این فرم

en: Edit this entry
fa_IR: ویرایش این ورودی

en: Editor Or Higher
fa_IR: تغییردهنده یا بالاتر

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Body
fa_IR: بدنه ایمیل

en: Email Subject
fa_IR: موضوع ایمیل

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email subject
fa_IR: موضوع ایمیل

en: Embed Shortcode
fa_IR: جاسازی کردن شورت‌کد

en: Embed a View
fa_IR: جاسازی کردن یک ویو

en: Enable adding notes?
fa_IR: فعالسازی اضافه کردن یادداشت

en: Enable lightbox for images
fa_IR: فعال کردن لایت‌باکس برای تصاویر

en: Enable sorting by column
fa_IR: اجازه دادن چینش با ردیف بندی

en: End date
fa_IR: تاریخ پایان

en: Enter View name here
fa_IR: نام نما را اینجا وارد کنید

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes.
fa_IR: متن یا HTML را وارد کنید. همچنین از کدهای کوتاه پشتیبانی می‌کند.

en: Entries
fa_IR: ورودی‌ها

en: Entries Fields
fa_IR: فیلدهای ورودی‌ها

en: Entry Creator
fa_IR: ایجاد کننده ورودی

en: Entry Creator: Display Name
fa_IR: ایجاد کننده ورودی: نام نمایشی

en: Entry Creator: Email
fa_IR: ایجاد کننده ورودی: ایمیل

en: Entry Creator: Roles
fa_IR: ایجاد کننده ورودی: نقش‌ها

en: Entry Creator: User ID
fa_IR: ایجاد کننده ورودی: شناسه کاربر

en: Entry Creator: Username
fa_IR: ایجاد کننده ورودی: نام کاربری

en: Entry Date
fa_IR: تاریخ ورودی

en: Entry ID
fa_IR: شناسه ورودی

en: Entry ID:
fa_IR: شناسه ورودی:

en: Entry Notes
fa_IR: یادداشت‌های ورودی

en: Entry Star
fa_IR: نشان ورودی

en: Entry approved for directory viewing. Click to disapprove this entry.
fa_IR: این ورودی جهت نمایش در دایرکتوری تایید شده است. جهت عدم تایید کلیک کنید.

en: Entry link text (required)
fa_IR: متن لینک ورودی (اجباری)

en: Entry not approved for directory viewing. Click to approve this entry.
fa_IR: این ورودی جهت نمایش در دایرکتوری تایید نشده است. جهت تایید کلیک کنید.

en: Error
fa_IR: خطا

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no message provided]
en: Please enter a message
fa_IR: لطفا پیام را وارد کنید

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no subject provided]
en: Please enter a subject
fa_IR: لطفا موضوع را وارد کنید

en: Error while adding the field. Please try again or contact GravityView support.
fa_IR: خطا هنگام اضافه کردن زمینه. لطفا دوباره سعی کنید یا با پشتیبانی گراویتی‌ویو تماس بگیرید.

en: Error while creating the View for you. Check the settings or contact GravityView support.
fa_IR: هنگام ساختن ویو خطایی رخ داده است. تنظیمات را بررسی کنید یا با پشتیبانی گرویتی‌ویو تماس بگیرید.

en: Event Listings
fa_IR: لیست کردن رخداد

en: Expired License
fa_IR: لایسنس منقضی شده

en: Field ID: %s
fa_IR: شناسه فیلد: %s

en: Fields shown when editing an entry.
fa_IR: فیلدهایی که در زمان ویرایش یک ورودی نمایش داده می‌شوند.

en: File Upload
fa_IR: آپلود فایل

en: Filter &amp; Sort
fa_IR: فیلتر و مرتب‌سازی

en: Filter Views list
fa_IR: فهرست نماهای فیلتر شده

en: Filter by End Date
fa_IR: فیلتر کردن به ترتیب تاریخ اتمام

en: Filter by Start Date
fa_IR: فیلتر کردن به ترتیب تاریخ شروع

en: Filter by date:
fa_IR: فیلتر کردن به ترتیب تاریخ

en: Footer Left
fa_IR: فوتر چپ

en: Footer Right
fa_IR: فوتر راست

en: Get the Latest Gravity Forms
fa_IR: دریافت آخرین نسخه گراویتی فرم

en: Getting Started
fa_IR: شروع کردن

[ctx: Gravity Flow Workflow Step Status]
en: Status: %s
fa_IR: وضعیت:%s

en: GravityView Fields
fa_IR: فیلدهای گرویتی‌ویو

en: GravityView Recent Entries
fa_IR: ورودی‌های اخیر گرویتی‌ویو

en: GravityView Search
fa_IR: جستجوی گرویتی‌ویو

en: GravityView Settings
fa_IR: تنظیمات گراویتی ویو

en: GravityView Support
fa_IR: پشتیبانی گرویتی‌ویو

en: GravityView Support Port
fa_IR: سامانه پشتیبانی گرویتی‌ویو

en: GravityView requires Javascript to be enabled.
fa_IR: گراویتی‌ویو نیاز دارد تا قابلیت جاوا اسکریپت فعال شود.

en: Green
fa_IR: سبز

en: Hidden
fa_IR: مخفی

en: Hide View data until search is performed
fa_IR: پنهان کردن داده نما تا وقتی که جستجو انجام شود

en: Hide empty fields
fa_IR: مخفی کردن فیلدهای خالی

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: How can we help you?
fa_IR: چه کمکی از دست ما برمی‌آید؟

en: I found a better plugin
fa_IR: من یک افزونه بهتر پیدا کرده ام

en: I no longer need GravityView
fa_IR: من دیگر به گراویتی ویو نیاز ندارم

en: If Embedded, Page ID:
fa_IR: در صورت وجود، شناسه صفحه:

en: If Search Value is set, you can define a specific field to search in. Otherwise, all fields will be searched.
fa_IR: اگر مقدار جستجو تعیین شود، می‌توانید یک زمینه خاص را برای جستجو تعریف کنید. در غیر این صورت همه زمینه‌ها جستجو خواهند شد.

en: If not configured, all form fields will be displayed.
fa_IR: اگر پیکربنده نشود، تمام فیلدهای فرم نمایش داده خواهد شد.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: In order to provide responses to your support requests, please provide your email address.
fa_IR: برای دریافت پاسخ به درخواست پشتیبانی شما، لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

en: Inactive License
fa_IR: لایسنس غیرفعال شده

en: Input Type
fa_IR: نوع ورودی

en: Insert View
fa_IR: درج ویو

en: Insert custom text or HTML as a widget
fa_IR: درج متن سفارشی و یا HTML به عنوان ابزارک

en: Insert custom text or HTML.
fa_IR: درج متن سفارشی و یا HTML.

en: Invalid License
fa_IR: لایسنس نامعبر

en: Invalid license key.
fa_IR: کد لایسنس نامعتبر است

en: Is Starred
fa_IR: نشان شده

en: Issue Tracker
fa_IR: ردیاب خطا

en: Job Board
fa_IR: تخته کار

en: Label
fa_IR: برچسب

[ctx: Label in field picker for empty label]
en: Field #%s (No Label)
fa_IR: فیلد #%s (بدون برچسب)

en: Label of the input
fa_IR: برچسب از ورودی

en: Leave blank for column width to be based on the field content.
fa_IR: خالی قرار دهید تا عرض ستون بر اساس محتوای فیلد تعیین شود.

en: Leave empty to remove.
fa_IR: رها کردن خالی برای حذف کردن

en: Left
fa_IR: چپ

en: Letter
fa_IR: نامه

en: License Details:
fa_IR: جزئیات لایسنس:

en: License Key
fa_IR: شماره لایسنس

en: License level: %s
fa_IR: سطح لایسنس:%s

en: Limiting Edit Access
fa_IR: تغییر محدودیت دسترسی

en: Link Text:
fa_IR: متن لینک:

[ctx: Link shown when invalid Edit Entry link is clicked]
en: Go back.
fa_IR: بازگشت.

en: Link to Entry
fa_IR: لینک به ورودی

en: Link to URL:
fa_IR: لینک به URL:

en: Link to single entry
fa_IR: لینک به ورودی تنها

en: Link to the current category or tag. "Link to single entry" must be unchecked.
fa_IR: لینک به دسته جاری یا تگ. «لینک به ورودی تنها» باید غیرفعال باشد.

en: Link to the post
fa_IR: لینک به پست

en: Links
fa_IR: لینک

en: Links to multiple pages of results.
fa_IR: ارتباط با چندین صفحه نتایج.

en: List
fa_IR: لیست

en: List members of your team.
fa_IR: لیست کاربران تیم شما

en: List of Changes
fa_IR: فهرست تغییرات

en: Listing Title
fa_IR: لینک کردن موضوع

en: Logs
fa_IR: لوگو ها

en: Make visible for:
fa_IR: قابل نمایش برای:

en: Make visible only to logged-in users?
fa_IR: فقط برای کاربرانی که وارد شده‌اند نمایش داده شود؟

en: Manage issues and their statuses.
fa_IR:  مدیریت خطا و وضعیت آنها

en: Maximum words shown
fa_IR: بیشترین مقدار کلمه های قابل نمایش

[ctx: Menu name]
en: Views
fa_IR: نمایش ها

en: Message sent!
fa_IR: پیام ارسال شد!

[ctx: Message to display when submitting a note without content.]
en: Note cannot be blank.
fa_IR: یادداشت نمی‌تواند خالی باشد.

en: Moving the entry to the trash failed.
fa_IR: انتقال ورودی به زباله‌دان با شکست مواجه شد.

en: Multi Select
fa_IR: انتخاب چند مورد

en: Multiple Entries
fa_IR: چند ورودی

en: Multisite Super Admin
fa_IR: مدیر اصلی چندسایته

en: Name
fa_IR: نام

en: New Draft
fa_IR: پیش نویس تازه

en: New View
fa_IR: ایجاد نما

en: New entry note
fa_IR: یادداشت ورودی جدید

en: Next
fa_IR: بعدی

[ctx: Next month in calendar]
en: Next
fa_IR: بعدی

en: No Views found in Trash
fa_IR: هیچ نمایی در سطل زباله یافت نشد

en: No Views found.
fa_IR: هیچ نمایی یافت نشد

en: No search fields configured yet.
fa_IR: هیچ فیلد جستجویی هنوز پیکربندی نشده است.

[ctx: No user assigned to the entry]
en: No User
fa_IR: هیج کاربری

en: Not connected.
fa_IR: متصل نشده است.

en: Note Content
fa_IR: محتوای نوشته

en: Note Settings
fa_IR: تنظیمات نوشته

en: Note added.
fa_IR: نوشته اضافه شد.

en: Notes for this entry
fa_IR: یادداشت‌ها برای این ورودی

en: Number
fa_IR: شماره

en: Number of entries per page
fa_IR: تعداد ورودی‌ها در هر صفحه

en: Number of entries to show:
fa_IR: تعداد ورودی‌ها جهت نمایش دادن:

en: Offset entries starting from
fa_IR: ورودی برگرفته از آفست‌ها

en: Ok
fa_IR: تایید

en: Open link in the same window?
fa_IR: باز کردن لینک در پنجره مشابه

en: Options: %s
fa_IR: تنظیمات:%s

en: Orange
fa_IR: نارنجی

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Other Entries
fa_IR: دیگر ورودی‌ها

en: Other Fields
fa_IR: دیگر شاخه ها

en: Other email address
fa_IR: ایمیل آدرس های دیگر

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page Links
fa_IR: لینک صفحه

en: Paragraph Text
fa_IR: متن پاراگراف

en: Parent View:
fa_IR: نمای شاخه ای

en: Pass/Fail
fa_IR: قبول/مردود

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: People Profiles
fa_IR: پروفایل کاربران

en: Percent Width
fa_IR: درصد طول

en: Phone
fa_IR: شماره تماس

en: Please enter a valid email address
fa_IR: لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

en: Please enter your name
fa_IR: لطفا نام خود را وارد کنید

en: Please select a View
fa_IR: لطفا یک ویو را انتخاب کنید

en: Please select a View to search.
fa_IR: لطفا یک نما برای جستجو انتخاب کنید.

en: Poll Results
fa_IR: نتایج نظرسنجی

en: Post Category
fa_IR: شاخه پست

en: Post Content
fa_IR: محتوای پست

en: Post ID
fa_IR: کد پستی

en: Post Image
fa_IR: تصویر پست

[ctx: Post Image field caption heading]
en: Caption:
fa_IR: شرح:

[ctx: Post Image field description heading]
en: Description:
fa_IR: توضیحات:

[ctx: Post Image field title heading]
en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Post Tags
fa_IR: برچسب پست

en: Post Title
fa_IR: عنوان نوشته

[ctx: Post Type General Name]
en: Views
fa_IR: نمایش ها

[ctx: Post Type Singular Name]
en: View
fa_IR: نمایش

en: Present a list of your events.
fa_IR: نشان دادن لیستی از رخدادهای شما

en: Prevent Direct Access
fa_IR: جلوگیری از دسترسی مستقیم

en: Preview Form
fa_IR: پیش‌نمایش فرم

en: Preview this form
fa_IR: پیش‌نمایش این فرم

[ctx: Previous month in calendar]
en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Quiz
fa_IR: آزمون

en: Quiz Letter Grade
fa_IR: نامه امتحان پایه

en: Quiz Pass/Fail
fa_IR: کوییز قبول/ مردود

en: Quiz Score
fa_IR: نمره کوییز

en: Radio
fa_IR: رادیو

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Recent Entries
fa_IR: ورودی‌های اخیر

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Remove %s
fa_IR: حذف %s

en: Renew on: %s
fa_IR: تجدید کردن روی:

en: Required
fa_IR: ضروری است

[ctx: Reset the search form to the state that existed on page load]
en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Restore the form from the trash
fa_IR: بازیابی فرم از زباله دان

en: Resume Board
fa_IR: میز رزومه

en: Right
fa_IR: راست

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Bar
fa_IR: نوار جستجو

en: Search Entries:
fa_IR: جستجوی ورودی‌ها:

en: Search Everything
fa_IR: جستجوی همه چیز

en: Search Field
fa_IR: جستجو شاخه

en: Search Fields
fa_IR: جستجو شاخه

en: Search GravityView Docs
fa_IR: جستجو در اسناد گرویتی‌ویو

en: Search Layout
fa_IR: طرح جستجو

en: Search Mode
fa_IR: شیوه جستجو

en: Search Value
fa_IR: جست و جو مقدار

en: Search Views
fa_IR: جستجو نما

en: Search form for searching entries.
fa_IR: فرم جستجو برای جستجوی ورودی‌ها.

en: Searchable fields:
fa_IR: فیلدهای قابل جستجو:

en: Section
fa_IR: بخش

en: See Views
fa_IR: نمایش نماها

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select (multiple values)
fa_IR: انتخاب کردن( چند داده)

en: Select a View
fa_IR: یک ویو را انتخاب کنید

en: Select a field
fa_IR: انتخاب شاخه

en: Send Us Your Feedback
fa_IR: بازخورد خود را برای ما ارسال کنید

[ctx: Setting: Enable or Disable]
en: Disable
fa_IR: غیرفعال

[ctx: Setting: Enable or Disable]
en: Enable
fa_IR: فعال

[ctx: Setting: On or off]
en: Off
fa_IR: خاموش

[ctx: Setting: On or off]
en: On
fa_IR: روشن

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Hide
fa_IR: مخفی کردن

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Show
fa_IR: نمایش دادن

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show Clear button
fa_IR:  نشان دادن دکمه پاک کننده

en: Show Entry on Website
fa_IR: نمایش ورودی در وبسایت

en: Show GravityView Support Port when on a GravityView-related page
fa_IR: نمایش دادن سامانه پشتیبانی گرویتی‌ویو در صفحات مرتبط با گرویتی‌ویو

en: Show Label
fa_IR: نمایش لیبل

en: Show Map Link:
fa_IR: نشان دادن نقشه لینک:

en: Show Max Score?
fa_IR: بیشترین نمره؟

en: Show Pagination Info
fa_IR: نمایش اطلاعات صفحه‌بندی

en: Show Support Port?
fa_IR: نمایش سامانه پشتیبانی؟

en: Show a different month
fa_IR: نشان دادن ماه تغییر

en: Show all entries to administrators
fa_IR: نشان دادن همه ورودی ها به مدیر

en: Show each page number
fa_IR: نشان دادن هر صفحه

en: Show entries submitted before this date. Supports relative dates, such as "now" or "-3 days".
fa_IR: نشان دادن ورودی‌های ارائه‌شده در قبل از این تاریخ. پشتیبانی از تاریخ‌های نسبی، مانند "now" یا "-3 days".

en: Show entry in directory view?
fa_IR: ورودی در فهرست نمایش داده شود؟

en: Show every page number instead of summary (eg: 1 2 3 ... 8 »)
fa_IR: هر شماره صفحه را به جای خلاصه نمایش دهید (برای مثال: ۱ ۲ ۳ … ۸)

en: Show me beta versions if they are available.
fa_IR: نگارش‌های آزمایشی (بتا) را اگر موجود بود به من نمایش دهید.

en: Show only approved entries
fa_IR: فقط ورودی‌های تایید شده را نمایش بده

en: Show only:
fa_IR: فقط نمایش:

en: Show the Support Port on GravityView pages?
fa_IR: نمایش دادن سامانه پشتیبانی در برگه‌های گرویتی‌ویو؟

en: Single Entry
fa_IR: یک ورودی

en: Single Entry Title
fa_IR: عنوان ورودی

en: Single Line Text
fa_IR: متن تک خط

en: Sort by field
fa_IR: چینش با شاخه

en: Sort direction
fa_IR: چینش مستقیم

en: Source URL
fa_IR: منبع URL

en: Staff Profiles
fa_IR: پروفایل کاربران

en: Start date
fa_IR: تاریخ آغاز

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Style
fa_IR: سبک

en: Subheading
fa_IR: زیر عنوان

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Submitted by:
fa_IR: ثبت شده توسط:

en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Summary of the number of visible entries out of the total results.
fa_IR: خلاصه تعداد ورودی‌های قابل‌رویت از کل نتایج.

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Support Email
fa_IR: ایمیل پشتیبانی

en: Switch View
fa_IR: تعویض نما

en: Switch View Type
fa_IR: عویض به نمای نوشته

en: Text
fa_IR: متن

en: Thank you for using GravityView!
fa_IR: از شما برای استفاده از گراویتی ویو ممنونیم

en: Thanks for reaching out! Someone from the GravityView team will get back to you soon.
fa_IR: سپاس از تماس‌تان! به زودی یک نفر از تیم گرویتی‌ویو با شما تماس می‌گیرد.

en: The %s Extension is not compatible with this version of GravityView. Please update the Extension to the latest version.
fa_IR: الحاقی %s با این نسخه از GravityView سازگار نیست. لطفاُ الحاقی را به آخرین نسخه ارتقا دهید.

en: The %s Extension requires GravityView Version %s or newer.
fa_IR: الحاقی %s نیاز به نسخه GravityView %s یا نسخه تازه‌تر دارد.

en: The %s Extension requires PHP Version %s or newer. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
fa_IR: الحاقی %s نیاز به PHP نسخه %s یا تازه‌تر دارد. لطفاُ از هاست خود بخواهید تا PHP سرور را ارتقا دهد.

en: The ID is already a View.
fa_IR: این شماره قبلا یک نما بوده

en: The ID is required.
fa_IR: شماره لازم است

en: The IP Address of the user who created the entry.
fa_IR: آدرس IP کاربری که ورودی را ایجاد کرده است.

en: The Support Port looks like this.
fa_IR: سامانه پشتیبانی به این صورت نمایش داده می‌شود.

en: The Support Port provides quick access to how-to articles and tutorials. For administrators, it also makes it easy to contact support.
fa_IR: سامانه پشتیبانی امکان دسترسی سریع به مستندات و آموزش‌ها را فراهم می‌کند. همچنین برای ادمین سیستم، تماس با پشتیبانی را آسان‌تر می‌کند.

en: The connected form can not be found; it may no longer exist.
fa_IR: فرم متصل شده پیدا نشد، شاید وجود ندارد.

en: The connected form is in the trash.
fa_IR: فرم متصل در زباله‌دان است.

en: The date the entry was created.
fa_IR: تاریخ ایجاد ورودی.

en: The entry does not exist.
fa_IR: ورودی وجود ندارد.

en: The entry is already in the trash.
fa_IR: در حال حاضر ورودی در زباله‌دان است.

en: The entry was successfully deleted.
fa_IR: ورودی با موفقیت حذف شد.

en: The entry was successfully moved to the trash.
fa_IR: ورودی با موفقیت به زباله‌دان منتقل شد.

en: The license has been deactivated.
fa_IR: لایسنس غیر فعال شده است

en: The license key is valid and active.
fa_IR: کد لایسنس صحیح و فعال میباشد

en: The link to delete this entry is not valid; it may have expired.
fa_IR: لینک حذف این ورودی معتبر نیست. ممکن است لینک منقضی شده باشد.

en: The link to edit this entry is not valid; it may have expired.
fa_IR: لینک ویرایش این ورودی معتبر نیست. ممکن است لینک منقضی شده باشد.

en: The maximum file size is 10 MB
fa_IR: حداکثر حجم فایل 10 مگابایت

[ctx: The name and the ID of users who initiated changes to entry ownership]
en: %s (ID #%d)
fa_IR: %s (شناسه #%d)

en: The note is empty.
fa_IR: این نوشته خالی است.

en: The plugin doesn't work
fa_IR: این افزونه کار نمیکند

en: The text of the link that returns to the multiple entries view.
fa_IR: متن لینک که به نمای چند ورودی باز می‌گردد.

en: The unique ID of the entry.
fa_IR: شناسه یکتای ورودی

en: There are no active Views
fa_IR: هیچ نمای فعالی یافت نشد

en: There was an error deleting the entry: %s
fa_IR: مشکلی در حذف کردن ورودی وجود دارد: %s

en: There was an error loading dynamic content.
fa_IR: در بارگذاری محتوای پویا خطایی رخ داد.

en: These fields will be shown for each entry.
fa_IR: این فیلدها برای هر کدام از ورودی‌ها نمایش داده می‌شود.

en: These fields will be shown in Single Entry view.
fa_IR: این فیلدها در ویوی یک ورودی تنها نمایش داده خواهد شد.

en: These widgets will be shown above entries.
fa_IR: این ویجت‌ها بالای ورودی‌ها نمایش داده خواهد شد.

en: These widgets will be shown below entries.
fa_IR: این ویجت‌ها پایین ورودی‌ها نمایش داده می‌شود.

en: This class will be added to the field container
fa_IR: خالی قرار دهید تا عرض ستون بر اساس محتوای فیلد تعیین شود.

en: This content will be displayed below each entry link.
fa_IR: این محتوا پایین لینک هر ورودی نمایش داده خواهد شد.

en: This field links to the Single Entry
fa_IR: این فیلد به ورودی تکی لینک شده است

en: This license key has been revoked.
fa_IR: کد لایسنس لغو شده است

en: Time
fa_IR: زمان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

[ctx: To show that the entry was unassigned from an actual user to no user.]
en: No User
fa_IR: هیج کاربری

[ctx: Today in calendar]
en: Today
fa_IR: امروز

en: Top
fa_IR: بالا

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Type: %s
fa_IR: نوع: %s

en: Uninstall %s
fa_IR: لغو نصب %s

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Settings
fa_IR: تنظیمات بروزرسانی

en: Update View
fa_IR: بروزرسانی نما

en: Upgrades available:
fa_IR: بروزرسانی موجود است:

en: User
fa_IR: کاربر

en: User IP
fa_IR: آدرس IP کاربر

[ctx: User capability]
en: Entry Creator
fa_IR: ایجاد کننده ورودی

en: Username (Example: "nostromo")
fa_IR: نام کاربری(مثال:"nostromo")

en: Value of the input
fa_IR: مقداری ورودی

en: Verify License
fa_IR: تایید لایسنس

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: View Attributes
fa_IR: ویژگی های نما

en: View Configuration
fa_IR: پیکربندی ویو

en: View Details
fa_IR: نمایش جزییات

en: View ID
fa_IR: نشان شماره

[ctx: View Item]
en: View
fa_IR: نمایش

en: View Settings
fa_IR: تنظیمات ویو

en: View a live demo of this preset
fa_IR: تماشای پیش‌نمایش این مورد

en: View change history
fa_IR: دیدن تاریخچه تغییرات

en: View deleted.
fa_IR: ویو حذف شد.

en: View:
fa_IR: نما:

en: Views list
fa_IR: لیست نماها

en: Views list navigation
fa_IR: ناوبری فهرست نماها

en: Visible Edit Fields
fa_IR: پنهان کردن تغییرشاخه‌ها

en: Visible Table Columns
fa_IR: پنهان کردن ردیف ها

en: Want to contribute?
fa_IR: تمایل به همکاری دارید؟

en: Warnings
fa_IR: اخطارها

en: Website
fa_IR: وبسایت

[ctx: Week in calendar]
en: Week
fa_IR: هفته

en: Welcome to GravityView %s
fa_IR: %s به گرویتی‌ویو خوش‌آمدید

en: What plugin you are using, and why?
fa_IR: از چه پلاگینی استفاده میکنید،و چرا؟

en: What should be displayed:
fa_IR: چه چیزی باید نمایش داده شود:

en: When enabled it will only show any View entries after a search is performed.
fa_IR: زمانی که این قابلیت فعال شود، فقط پس بعد از انجام یک جستجو ورودی‌ها نمایش داده خواهد شد.

en: When viewing a single entry, change the title of the page to this setting. Otherwise, the title will not change between the Multiple Entries and Single Entry views.
fa_IR: هنگام مشاهده یک ورودی واحد، عنوان صفحه را تغییر دهید. در غیر این صورت، این عنوان بین وردی‌های چندگانه و ورودی واحد تغییر نخواهد کرد.

en: Where would you like the data to come from for this View?
fa_IR: شما می‌خواهید از این داده‌ها برای این نما استفاده کنید؟

en: Would you like to permanently delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
fa_IR: آیا می‌خواهید این فایل برای همیشه حذف گردد؟ برای بازگشت «انصراف» و برای حذف «تایید» را بزنید

en: Yes, display my entry on the website
fa_IR: بله، ورودی من را در وبسایت نمایش دهید.

en: You cannot delete the entry; it is already in the trash.
fa_IR: حذف ورودی ممکن نیست. ورودی در حال حاضر در زباله‌دان است.

en: You cannot edit the entry; it is in the trash.
fa_IR: امکان ویرایش این ورودی وجود ندارد. ورودی داخل زباله‌دان است.

en: You do not have permission to delete this entry.
fa_IR: شما دسترسی لازم برای حذف این ورودی را ندارید.

en: You do not have permission to edit this entry.
fa_IR: شما دسترسی مجاز برای ویرایش این ورودی را ندارید.

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: شما مجوز نصب به‌روزرسانی‌های افزونه را ندارید

en: Your Name
fa_IR: نام

en: Your search timed out. Please double-check your internet connection and try again.
fa_IR: زمان مجاز برای جستجوی شما به پایان رسید. لطفا ارتباط اینترنت خود را بررسی کنید.

[ctx: a support form search has returned empty for the following word]
en: No results found for
fa_IR: هیچ نتیجه‌ای یافت نشد برای

[ctx: all dropdown items]
en: All
fa_IR: همه

en: has not been activated
fa_IR: فعال نشده است

en: is inactive
fa_IR: غیر فعال می باشد

en: is invalid
fa_IR: نامعتبر می باشد

en: list of forms
fa_IR: فهرست فرم‌ها

[ctx: no dropdown items]
en: None
fa_IR: هیچ

en: or select another form.
fa_IR: یا انتخاب فرم دیگر

en: or use an existing form
fa_IR: یا استفاده از یکی از فرم‌های موجود

en: view
fa_IR: نما
