GravityView 2.8.1 - en to bs_BA translation catalogue (98 entries)

en: View ID
bs_BA: ID pregleda

en: Number of entries per page
bs_BA: Broj unosa po stranici

en: Offset entries starting from
bs_BA: Istup unosa počev od

en: Enable lightbox for images
bs_BA: Omogući lightbox za slike

en: Show only approved entries
bs_BA: Prikaži samo odobrene unose

en: Show all entries to administrators
bs_BA: Prikaži sve unose administratorima

en: Administrators will be able to see entries with any approval status.
bs_BA: Administratori će biti u mogućnosti da vide unose sa bilo kojim statusom odobrenja.

en: Logged-out visitors and non-administrators will only see approved entries, while administrators will see entries with all statuses. This makes it easier for administrators to moderate entries from a View.
bs_BA: Neprijavljeni posjetioci i neadministratori će vidjeti samo odobrene unose, dok će administratori vidjeti unose sa bilo kojim statusom. Ovo lakše omogućava administratorima da ispravljaju unose iz Pregleda.

en: Hide View data until search is performed
bs_BA: Sakrij podatke Pregleda dok se vrši pretraga

en: When enabled it will only show any View entries after a search is performed.
bs_BA: Kada je omogućeno prikazivati će bilo koji unos Pregleda samo nakon što se pretraga obavi.

en: Hide empty fields
bs_BA: Sakrij prazna polja.

en: Allow User Edit
bs_BA: Dozvoli promjene korisnicima

en: Allow logged-in users to edit entries they created.
bs_BA: Dozvoli prijavljenim korisnicima da mijenjaju unose koje su napravili.

en: Display "Edit Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Edit Entry fields will always be displayed to site administrators.
bs_BA: Prikaži polje "Uredi unos" korisnicima koji nisu administratori ako su oni napravili unos. Polje "Uredi unos" će uvijek biti prikazano administratorima stranice.

en: Allow User Delete
bs_BA: Dozvoli brisanje korisnicima

en: Allow logged-in users to delete entries they created.
bs_BA: Dozvoli prijavljenim korisnicima da brišu unose koje su napravili.

en: Display "Delete Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Delete Entry fields will always be displayed to site administrators.
bs_BA: Prikaži polje "Izbriši unos" korisnicima koji nisu administratori ako su oni napravili unos. Polje "Izbriši unos" će uvijek biti prikazano administratorima stranice.

en: Sort by field
bs_BA: Poredaj po polju.

en: Default
bs_BA: Zadano

en: Date Created
bs_BA: Datum kreiranja

en: Sort direction
bs_BA: Pravac redanja

en: ASC
bs_BA: UZL

en: DESC
bs_BA: SIL

en: Enable sorting by column
bs_BA: Dozvoli redanje po koloni

en: Column Sorting
bs_BA: Redanje po koloni

en: Filter by Start Date
bs_BA: Filtriraj po datumu početka

en: Show entries submitted after this date. Supports relative dates, such as "-1 week" or "-1 month".
bs_BA: Prikazi unose podnesene nakon ovog datuma. Podržava i relativne datume (na engleskom jeziku), kao što su "-1 week" ili "-1 month".

en: Filter by End Date
bs_BA: Filtriraj po datumu završetka

en: Show entries submitted before this date. Supports relative dates, such as "now" or "-3 days".
bs_BA: Prikaži unose podnesene prije ovog datuma. Podržava i relativne datume (na engleskom jeziku), kao što su "now" ili "-3 days".

en: CSS class to add to the wrapping HTML container.
bs_BA: CSS klasa koja se dodaje u HTML container.

en: Search Value
bs_BA: Vrijednost pretrage

en: Define a default search value for the View
bs_BA: Definiši zadanu vrijednost pretrage za Pregled

en: Search Field
bs_BA: Polje za pretragu

en: If Search Value is set, you can define a specific field to search in. Otherwise, all fields will be searched.
bs_BA: Ako je "Vrijednost pretrage" unesena, možete definisati posebno polje za pretragu. U suprotnom, sva polja će se pretraživati.

en: Single Entry Title
bs_BA: Naslov pojedinačnog unosa

en: When viewing a single entry, change the title of the page to this setting. Otherwise, the title will not change between the Multiple Entries and Single Entry views.
bs_BA: Kada se pregleda pojedinačni unos, promijeni naslov na stranici za ovu postavku. U suprotnom, naslov se neće mijenjati između Pregleda višestrukih unosa i pojedinačnih unosa.

en: Back Link Label
bs_BA: Oznaka za povratnu poveznicu

en: The text of the link that returns to the multiple entries view.
bs_BA: Tekst poveznice koja vraća na pregled višestrukih unosa.

en: Prevent Direct Access
bs_BA: Spriječi direktan pristup

en: Only allow access to this View when embedded using the shortcode.
bs_BA: Dozvoli pristup samo ovom Pregledu kada je ugrađeno koristeći shortcode.

en: Random
bs_BA: Nasumično

en: Parent View:
bs_BA: Matični Pregled

en: All Views
bs_BA: Svi Pregledi

en: Add New View
bs_BA: Dodaj novi Pregled

en: New View
bs_BA: Novi Pregled

en: Edit View
bs_BA: Uredi Pregled.

en: Update View
bs_BA: Ažuriraj Pregled.

en: Search Views
bs_BA: Pretraži Pregled.

en: No Views found in Trash
bs_BA: Nema Pregleda u Otpacima.

en: Filter Views list
bs_BA: Filtriraj listu Pregleda

en: Views list navigation
bs_BA: Navigacija liste Pregleda

en: Views list
bs_BA: Lista Pregleda

en: See Views
bs_BA: Vidi Preglede

en: View Attributes
bs_BA: Vidi atribute

en: view
bs_BA: pregled

en: Create views based on a Gravity Forms form
bs_BA: Kreiraj preglede bazirane na formi Gravity Forms

en: Custom CSS Class:
bs_BA: Prilagođena CSS klasa:

en: Top
bs_BA: Vrh

en: Left
bs_BA: Lijevo

en: Right
bs_BA: Desno

en: GravityView requires PHP Version %s or newer. You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
bs_BA: GravityView zahtjeva PHP verziju %s ili noviju. Vi koristite %s verziju. Zamolite vaš hosting da nadograde PHP na vašem serveru.

en: %sGravityView requires PHP Version %s or newer.%s 
    
    You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
bs_BA: %s GravityView zahtjeva PHP verziju %s ili noviju. %s
    
    Vi koristite verziju %s. Zamolite vaš hosting da nadograde PHP na vašem serveru.

en: Type: %s
bs_BA: Tip: %s

en: Field ID: %s
bs_BA: ID polja: %s

en: Admin Label: %s
bs_BA: Oznaka Admina: %s

en: Configure %s Settings
bs_BA: Podesite postavke %s

en: Remove %s
bs_BA: Izbrišite %s

en: This field links to the Single Entry
bs_BA: Polje povezuje na pojedinačni unos

en: GravityView Support
bs_BA: Podrška za GravityView

en: Search GravityView Docs
bs_BA: Pretražite GravityView dokumente

en: Your search timed out. Please double-check your internet connection and try again.
bs_BA: Vaša pretraga je istekla. Molimo vas provjerite vašu internet konekciju pa pokušajte ponovo.

en: Contact Support
bs_BA: Kontaktirajte Podršku

en: Attach a screenshot or file
bs_BA: Ubaci isječak ekrana ili datoteku

en: The maximum file size is 10 MB
bs_BA: Maksimalna veličina datoteke je 10 MB

en: Your Name
bs_BA: Vaše ime

en: Please enter your name
bs_BA: Molimo vas da unesete vaše ime

en: Email address
bs_BA: Email adresa

en: Please enter a valid email address
bs_BA: Molimo vas ukucajte ispravnu email adresu

en: Subject
bs_BA: Naslov

en: How can we help you?
bs_BA: Kako vam možemo pomoći?

en: Message sent!
bs_BA: Poruka poslana!

en: Thanks for reaching out! Someone from the GravityView team will get back to you soon.
bs_BA: Hvala vam na kontaktiranju! Neko iz GravityView tima će vam se uskoro javiti.

note: translators: "Support Port" can be translated as "Support Portal" or "Support Window"
en: GravityView Support Port
bs_BA: Portal GravityView Podrške

en: Show GravityView Support Port when on a GravityView-related page
bs_BA: Prikaži portal GravityView podrške kada ste na stranici koja je povezana sa GravityView

en: Show Label
bs_BA: Prikaži oznaku

en: Custom Label:
bs_BA: Prilagođena oznaka:

en: This class will be added to the field container
bs_BA: Ova klasa će biti dodana u container polja

en: Make visible only to logged-in users?
bs_BA: Učini vidljivim samo prijavljenim korisnicima?

en: Make visible for:
bs_BA: Prikaži vidljivim za:

en: Percent Width
bs_BA: Procenat širine

en: Leave blank for column width to be based on the field content.
bs_BA: Ostavni prazno za širinu kolone koja će biti bazirana na sadržaju polja.

en: Any Logged-In User
bs_BA: Bilo koji prijavljeni korisnik

en: Author Or Higher
bs_BA: Autor ili više

en: Can View Gravity Forms Entries
bs_BA: Može vidjeti unose u Gravity Forms

en: Editor Or Higher
bs_BA: Urednik ili više

en: Can Edit Gravity Forms Entries
bs_BA: Može uređivati unose u Gravity Forms

en: Multisite Super Admin
bs_BA: Super Admin na više stranica

en: Options: %s
bs_BA: Mogućnosti: %s
